Glavni meni

Tema o Audiju.

Započeo CBRR1, 18 Avgust, 2012, 18:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mil@n

Sto ne bi prosla, ostao trag od brisaèa, tek opran auto.

Bori¹a

Citat: Bori¹a poslato 21 Novembar, 2017, 19:21
kaze majstor neka flansa sto ulazi u menjac pukla, zavareno sve sutra testiranje [rofl] [rofl]
nije bilo kapi ulja u menjacu [rofl] presao je jako puno bez istog [rofl] nasuli 2 litra zavarili neki kurac i teraaaaaaaaj

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Hurricane

...pa naravno, nije automatik da ne radi bez ulja..

Lazic

Citat: Mil@n poslato 22 Novembar, 2017, 13:13
Sto ne bi prosla, ostao trag od brisaèa, tek opran auto.
Deluje kao da je izgrebana... Priznajem da je vrlo moguæe da gre¹im... ;D Elem, u znam za Englesku i Nemaèku sigurno ne pu¹taju kad brisaèi ogrebu ¹oferku preko nekog procenta...

Glava Dole

Nije mi jasno sta se tu uopste desilo, toliko se potrosile metlice da je metal poceo da grebe? Auto kao nova a soferka kao da je prezivela ratiste :) Ne znam ko je vozio al mi neverovatno da vlasnik ostatak auta tako lepo odrzava i picanise oko svega ostalog a ne primeti struganje brisacasa koje ocigledno nije bilo tako slabo :)

Lazic

#725
Mo¾e nekad ne¹to d'upadne ispod metlice i dok primeti¹, gotovo... Drago mi je da nisam lud, ono ba¹ lièi na izgrebano... :D

Serpente

ovo je tema u audiju a ne izgrebanom prozorou botovi :)  [yahoo]


Be the change you want to see in the world!

Glava Dole

U jebote, off topic na MMu, kakva retkost... sta li ce to da bude jebote, gledam i ne verujem :o [rofl]

Serpente

Citat: Milos96 poslato 27 Novembar, 2017, 20:23
U jebote, off topic na MMu, kakva retkost... sta li ce to da bude jebote, gledam i ne verujem :o [rofl]

sramota stvarno, ovaj lazic je katastrofa
Be the change you want to see in the world!

MIGE

al ste se sad nasvirali za sdi i tdi  [rofl] [rofl] [rofl]
eo vam ga jedan sdi,nije mi se svidjao pa sam ga malo preuredio










a sad ovaj tdi,moz i da leti   :)




Lazic

Da je bio sdi samo bi otresao golfa... ;D

stile

Zainteresovan sam za sedista iz ovog slupanog caddija ako su na prodaju? :)

MIGE

Citat: stile poslato 28 Novembar, 2017, 20:31
Zainteresovan sam za sedista iz ovog slupanog caddija ako su na prodaju? :)
to je bilo pre 5 godina..ni dugmici nisu valjali a ne sedista  :)

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hurricane

Vrh

Nego bice da je dizelima zaista dosao kraj, za A6 u prvom planu da se nudi benzin, simptomaticno

Lazic

Odlièan je... :o

Samo, koliko elektronike napred, ako ga èukne¹, mo¾' se rokne¹...

freepartyman

 A jbg sva nova kola su puna iste. Uskoro ce biti cudno da vozis auto bez kamere,jer koliko vidim mnoga kola ih sad imaju a pre par godina to bilo SF
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

Kamera, radar, parking senzori, senzori za znake, senzori za pe¹ake, senzori za svetlo, senzori za ki¹u... Èvrkne te kom¹ija na parkingu, popali se k'o jelka... :o ;D I 5000e...

FANTOM

    Izasao klip od drugara koji je meni radio Golfa , pa kako je on nabudzio jedan Audi TT kao nali film o toku radova .
http://www.youtube.com/watch?v=http://gdata.youtube.com/feeds/api/videos/g2NIQ3ZuSVA?v=2#

UFF