Glavni meni

Yoyin FZ8

Započeo YoYa, 11 Avgust, 2012, 01:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

YoYa

 [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [farmer] [vatromet] [vatromet] [vatromet]

Danas sam ispunio sebi zelju koju dugo,dugo cekam,, i konacno ga imam   [yahoo] [yahoo]  Fazer 8

Mnogo sam mrtav, pa cu utiske neki dan podeliti sa vama,,

preporuka za ljude iiz Yamaha Barel Nis, ispali su totalno korektni i fleksibilni u mom slucaju..
Fala puno drugu Marku (UFFu) za celodnevno smaranje samnom  :-*

 pustim par slikica


[attachment deleted by admin]

misa-pei

  [talas] [talas][slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [talas] [talas]
Država je najveći neprijatelj naroda

mkt


UFF

Evo ja da napisem neke moje utiske

Svidjao mi se kako izgleda ali posle voznje mi se svideo mnoooogo vise

veoma upravljiv i povozan
polozaj sedenja dosta bolji od fazera 600 jbg skoro skroz uspravno se sedi  [thumb_up]
kocnice odlicne
ogibljenje dobro (prednja viljuska je usd ali nema nikakvo stelovanje) ni premekano ni pretvrdo, dovoljno tvrd da ne plese u krivini a opet dovoljno mekan da ne moras da stajes pred lezece policajce i da ne lansira suvozaca kad preko istog predjes malko brze
sediste neverovatno udobno  [clapp]
samo 106 konja (kazem samo jer je za 200kuba vise dobio samo 6 konja u odnosu na stariji model) ali mi u ni jednom trenutko nije falilo vise (za uzivanje u voznji i putovanje ne za trkanje), valjda obrtni moment i kubikaza rade svoje, ubrzava sasvim dobro i nema problem kao sestotka da nece da ide na niskim obrtajima
zastita od vetra dobra ali duva po nogama, svidja mi se sto rezervoar nije grbav vec je sirok pa moze lepo da se zalegne, sakrije i da se opusteno putuje na konstantnih 180kmh a verovatno i na vise

sve u svemu odlican all rounder i jako dobar touring motor

Bolji cak i od tdm900, da ne poveruje covek  :o

Che


neskez

Znaèi ne moramo sutra da nosimo pivo

YoYa èasti!!!!

[cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]


Ivan1979


YoYa


UFF

Problem je sto ce yoya da dodje kasnije
a to znaci da ce da ostane gladan kao i prosli put :)

i znaci da cemo mi ostati zedni ako cekamo  njegovo pivo

Kengur

Strasno mi se svidja ovaj motor. I on i 1... :)

Cestitke !!!!

Aussweis

Svaka èas burazere, motor je bruka i 800!  [cheers]
¾iv bio i u zdravlju ga vozio!  [rofl]
Sve ima cenu ili čast!

MILJAN

cestitam..na slici se vidi da je kompatibilan sa tvojom shasijom pa ce ti lezati dobro..puno bezbednih km od mene..
Cave ab homine unius libri

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

bora63

Vauuuuu ! :o    Sve najbolje i u sreci da se vozis!     [clapp]    [cheers]

pit



     Sve cestitke na na novoj makini i u zdravlju da se navozis s njim.
     P.S. Krivo mi sto nisam mogao da se pojavim u Barelu kad ste ga preuzimali al jbg obaveze.

sam u kuæi

Bas bas lepo motorche, cestitam i da se lepo i bezbedno vozis i da imas strecu i zdravlje i strecu  [cheers]

AndreyRR

sreca pa je S,nejked je ruzan do bola.uzdravlje ga vozio

stefgi

 ;D ;D ;D ;D ;D pa ko to nama ne moze da izdrzi dok drugi obilaze planetu........    Znaci,stedi pare za sledece leto jer vise nema izgovora!


Cestitam Lepi!!!!!!..............   :P :P :P :P    Samo ne znam sto si kupio nov motor [glavazid] [glavazid].......zar nisi naucio na mom primeru da je to los potez!!!! [thumb_down]

i odmah pomocnike da nakacis ovako neke
http://www.givi.it/attachfile/content/moto_padre/55444/0.0.1.fz8fazer8lato.jpg

CBRR1

 [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] motor je vrh!!!!!!!!!!!!!!!!!! neka ti je sa srecom i da te sluzi najbolje moguce,lepo ti stoji taj motor i kombinacija boje..ma sve u svemu vrhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh  [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]  [talas] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] dugujes pice da castis...

mareskin


Èestitam!!!

Èim pre ostavi utiske. I meni je zanimljiva ova ma¹ina.

E sad, ako se Uff-u svideo, onda bi meni bio odlièna kupovina.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu