Glavni meni

Bandži trambolina Ada Ciganlija

Započeo Lazic, 06 Jul, 2012, 02:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Igrom sudbine drugar iz srednje škole i moja bivsa zena otvaraju ovo iz naslova na adi, i u najlepšoj MotoManijačkoj tradiciji, ortak, moja ćerka, njegov sin i moj pas se upravo spremamo na spavanje na nedovršenoj trambolini... :D Slike sutra, a ko ne veruje, Brango i Monster su punoletni svedoci... [rofl]

[attachment deleted by admin]

mkt


Lazic

#2
Mega [facepalm], doðem ipak kuæi na par sati, a kljuè od stana ostao na adi negde u mraku... [doh] Na svu sreæu keva ¾ivi u blizini, ima kljuè, samo ¹to je ba¹ vreme za buðenje... [slomljenzid]



[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]

Lazic

#3
Da li da napominjem da je lokacija odmah prekoputa onih zidanih ro¹tilja, te da je jedna MM ¾urka/ro¹tiljanje uz skakanje, vrlo izvesna...  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

[attachment deleted by admin]

zVuk

Citat: Laziæ poslato 06 Jul, 2012, 05:22
Da li da napominjem da je lokacija odmah prekoputa onih zidanih ro¹tilja, te da je jedna MM ¾urka/ro¹tiljanje uz skakanje, vrlo izvesna...  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

skakanje iskljucivo za pijane sa punim stomacima......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

AndreyRR


Ivan1979

A sta ko neko odleti u svemir?  ;D

Milsim,,,, jel ima neki sigurnosni kanap?  [cheers]

The One

ima, to æe danas da montiraju, ako naðu uputstvo!  [rofl] [rofl] [rofl]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic

Mislim da smo noćas otkrili gde smo bili zaturili uputstvo... :D :-*

The One

èu Srbima, a tek naopakim vanzemaljcima i to kad ih matièna planeta osvetljava! :-*
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Gašpar


aleks89rd


Taraba

Na youtube-u nema ni jedan dobar video za bungee trampoline fail. Ovo obeæava dobru poseæenost! [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

MIGE

Citat: Laziæ poslato 06 Jul, 2012, 05:22
Da li da napominjem da je lokacija odmah prekoputa onih zidanih ro¹tilja, te da je jedna MM ¾urka/ro¹tiljanje uz skakanje, vrlo izvesna...  [yahoo] [yahoo] [yahoo]
sad si nasao da pravis zurku kad me nema??  [ljutko] da pravis tek oko 16.07.
ako napravis ranije onda si  [gej]

UFF

Citat: Taraba poslato 06 Jul, 2012, 11:34
Na youtube-u nema ni jedan dobar video za bungee trampoline fail. Ovo obeæava dobru poseæenost! [rofl]


[rofl]  koji si ti  [kralj]  sta si trazio  [rofl]

Taraba

Hteo sam da vidim u buduænost... Zamisli... Laziæ sastavlja potencialno opasnu spravu na najposeæenijoj lokaciji u Beogradu.
hmm... kako to mo¾e da se zavr¹i [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


UFF

A ti taraba da obuces taj dugo cekani klit only pa ovako da te slikamo  [flashing]

UFF

I monsteru ovaj put se neces izvuci ziv dok ne napravis ovakvu fotku mene na trabolini  8)   (da, da mislim na ovu skroz desno)


UFF