Glavni meni

3 cilindra

Započeo Damnmoto, 10 Maj, 2012, 00:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Damnmoto

Sta mislite o ovakvim motorima, koliko se kvare i kakvi se za odrzavanje i voznju ?
http://www.polovniautomobili.com/oglas2088568/triumph_sprint_rs/
ili je bolje gledati 4 cilindra iz japana?

Gašpar

Sve najbolje o njima. Ja sam jurio Street Triple pre nego sto sam uzeo BMW-a, a procitaj mi poruku ispod slike :D

Jefta

Citat: Gaspar poslato 10 Maj, 2012, 02:59
Sve najbolje o njima. Ja sam jurio Street Triple pre nego sto sam uzeo BMW-a, a procitaj mi poruku ispod slike :D
Ког БМВ-а???

nano

Ako ti da za 2500 uzmi, znam lika koji je imao triumph 955i, imao je problem sa menjacem... Trebalo bi da je isti agregat kao kod rs. Potrazi po netu dal se jos neko zali na menjac, da znas sta da gledas.

ЯЭВОЛУТИОН

Uvak imaju nizu cenu od japanaca iste klase i teze se prodaju....nemam nista protiv motora, cak naprotiv mislim da je odlicno konstruisan i pedantno izveden, ali....kao i Ducati spada u vencanice....trazices nekog ljubitelja da bi ga prodao.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Damnmoto

Hvala, neki su mi rekli i da svi englezi kao i kod kola imaju tripove tipa menjac sa desne strane a kocaljka sa leve ili neki srafofv  van standardnih mera...jel to tacno?
Zanima me koliko su 3cilindra drugacija u voznji ud 4?

©eki

 Za motore nisam siguran, ali za auta znam 100% ¹to se tièe ¹rafova. Imao sam Mini Morisa, i to 5 komada, od 1000 do 1275 GT,  svi imaju colovne ¹rafove. ©to bi rekli nit je 12, nit je 13   :D :D

zVuk

standardizovali su se englezi po tom pitanju sa ostatkom sveta pre 10ak ako ne i vise godina, iz razloga sto zbog tih njihovih srafova niko van ostrva nije kupovao njihova kola.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Damnmoto

Na netu je prica uvek ista jedan rivju hvali a drugi kontra, bas je tesko naci sredinu...

Taraba

Obzirom da jo¹ nije rekao da je to ðubre koje se stalno kvari i ne vredi ni¹ta, Triumph je bolji od KTM-a [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Damnmoto

:) a ko za 1rac pretpostavljam da kod nas delova nema, kao i za sve sto je kvarljivo...jel stvarno uzas za odrzavanje?

UFF

dobar je triumph i 3 cilindra samo sto je ovaj ruzan za sve pare
pokusali katanu da iskopiraju  [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 11 Maj, 2012, 11:10
dobar je triumph i 3 cilindra samo sto je ovaj ruzan za sve pare
pokusali katanu da iskopiraju  [rofl]
Ne diraj mi Katanu
http://static.ddmcdn.com/gif/1983-suzuki-katana-1100-02.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ts.marko

Dobra je to ma¹ina. Pogledaj malo po net-u. Svi prelaze pa razvaljuju. Imao sam jednom prilikom Tiger-a. Odlièan motor, svaka sitnica na njemu je kvalitetno odraðena. E, sad, da se te¹ko prodaje...

dzimika

da cena novijeg tiger-a 1050 polovnog naravno nije toliko velika vozio bi ga rado

Slaninar

Èovek koji je vozio vi¹e motora nego ¹to sam ja bicikala je rekao da je triumf sa tri cilindra super stvar. Savr¹enstvo. Moram mu verovati na reè, jerbo nisam probao.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bokilic

jes vala ruzan ovaj triumph...
ko da ga kinezi pravili.....
long live japan....
brmmmm

Damnmoto

Pozdrav generalno sam saznao o njima dovoljno, da su pouzdani ali da poneki model ima problem sa 2. brzinom, da su cesto premekani amorti, ali da su generalno pouzdani i tesko je naci delove kod nas..Hvala svima, izbacio sam ovu opciju.