Glavni meni

Kawasaki er5 i KLX

Započeo stilgar, 09 Maj, 2012, 23:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

1998 godiste, kakav je motor za grad uopste deluje mi mnogo nizak za coveka od 190 cm, uzimati ili ne dajte neki savet iskustva vlasnika, odrzavanje...  

Lazza

Ja ga nisam uzeo zbog toga sto sam 192, onda sam probao cb500 i to je bilo to...
I may be dumb, but I'm not stupid.

stilgar

Citat: Lazza poslato 09 Maj, 2012, 23:21
Ja ga nisam uzeo zbog toga sto sam 192, onda sam probao cb500 i to je bilo to...
nisam u mogucnosti trenutno da uzmem cb500 a ovo mogu da dobijem u zameni....al neznam nista o motoru ima 2 cilindra motor 500 kubika 50 konja kazu agregat se ugradjivao u jos neke modele kawa...zaphyr je bio nizak al je iso lepo ....

Lazza

Ako mozes da ga uzmes uzmi ga, deluje i jeste nizak za 190.
I may be dumb, but I'm not stupid.

stilgar

o ovom motoru je rec.

vlada_dee

Prenizak je za tebe, namucices se! Ja sam 172 i kad obujem patike sa debljim djonom, smeta mi koliko su mi savijene noge! Ortak od 190 izgleda smesno na njemu... jednostavno nemoj!

grber

Ja imam 188cm i osećao sam se kao slon kad sam seo na njega. Nisu ni kolena mogla da mi upadnu u ona udubljenja na rezervoaru...

stilgar

dobro osim sto je mali imao ga je neko valjda vozio ga. Kako se pokazao agregat na sta obratiti paznju, ima li neku specificnu manu...

Lazic

#8
Agregat je iz GPZa, KLEa, EN500, manje vi¹e najèe¹æi agregat na Zemlji, pitaj Alju... [cheers] Inaèe, pre 3 godine sam se bio zapalio za jednog dok me ortak nje slikao na njemu, izgledao sam kao na skuteru... Tad kupih KLE... :D

stilgar

Lazicu  [kralj] to sam hteo da cujem. Ne mogu sad sve detalje da iznosim i ideje koje mi se motaju po glavi. Mnogo zajebano kad po lepom vremenu sedis sa gipsom na ruci i mozgas. er5 ulazi u garazu umesto dr-a a KLX je preliminarno dogovren (onaj sto UFF okaci oglasa) ustvari najbolje bi bilo da se ja zqposlim ko segrt kod Alje i ucim zanat :) ili bar da kuvam kafu i kupujem dorucak :)

ЯЭВОЛУТИОН

U tim godinama ne moze nista da se nauci....inace covek ne bi umirao glup.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: revolution poslato 10 Maj, 2012, 10:04
U tim godinama ne moze nista da se nauci....inace covek ne bi umirao glup.
evo dodao sam kafu i burek :)

Lazic


vlada_dee

Paznju obratiti na slavinicu za gorivo, eventualno je odmah zameniti elektro-slavinom jer moze takve probleme da napravi da to nije normalno! Agregat je pouzdan i dugotrajan uz standardno odrzavanje, bla bla... Kocnice bi mogle biti bolje... I da, ima jos jednu manu, kad padne hoce da se izguli!

stilgar

ok, shvatio sam, uprkos godinama  [rofl] [rofl] da se radi o sasvim solidnom motoru. Hvala svima na odgovoru. slikam masinu kad stigne kod mene i kacim.

stilgar

bio video uzeo :) evo ga ispred kuce malo sam se slihto zeni :) sve u svemu ja zadovoljan nije tako nizak ko zefir moci ce ovo lepo da se tera.

[attachment deleted by admin]

UFF

 [clapp]

odmah kod sebe po crash bar
pa onda kod ivana po vizir

stilgar

e a da se mako oporavim finansiski. revolucija mi je pominjo  da ima mozda nesto dok sam imao zefira mozda nesto ko sa slike....

Taraba

Pa kod Uffovog kom¹ije na fizikalnu. [rofl]
Sedeo sam na ER5 i menu deluje taman za nekog mojih dimenzija. Kako æe¹ ti da se upakuje¹ na to, samo ti zna¹.

Aj vi¹e sreæe sa njim nego sa skelom. [cheers]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

stilgar

Citat: Taraba poslato 11 Maj, 2012, 18:41
Pa kod Uffovog kom¹ije na fizikalnu. [rofl]
Sedeo sam na ER5 i menu deluje taman za nekog mojih dimenzija. Kako æe¹ ti da se upakuje¹ na to, samo ti zna¹.

Aj vi¹e sreæe sa njim nego sa skelom. [cheers]
mogu da pritiskam kvacilo vozio nije strasno fali mi da bude visi al nije tragicno.posluzice svrsi - voznji.
Tarabicu fala dacu sve od sebe da vise ne ljubim asfalt, soder.... :)