Glavni meni

Dubinsko pranje vozila vodenom parom

Započeo UFF, 06 Decembar, 2010, 19:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Danas ispred zgrade na parkingu videh kombi sa masinom u tovarnom prostoru koja se napajala prenosnim generatorom i uz pomoc vodene pare pere drugo vozilo koje ciji je vlasnik pranje zakazao telefonom a oni dodju i operu ga na licu mesta.
Mislim da cak ostane suv pa je i nebitno sto je napolju hladno

Jel imao neko slicna iskustva?

http://www.dr-oper.com/

davidoff

Cini mi se da je bila letos neka prezentacija tog "suvog" pranja na Uscu. Nije lose...
We won't forget you Marco....


K_A_W_A

Citat: UFF poslato 06 Decembar, 2010, 19:43
Jel imao neko slicna iskustva?
Kakva iskustva? Da vide taj kombi? :D  Cuo sam ja za to,a  i nije bas nesto. Jer ima kad se navuce blato, pa to ne moze da istera ni pritisak od 200 bara. Kakva para. Nema nista dok ti njega ne nakvasis, pa sampon, pa sundjer i na kraju vileda. Najmanje jednom nedeljno sam u perionicama i znam sta pisem.

UFF

Ma jebes pranje spolja to mogu sa crevom i kofom i sam da uradim
Pricam iskljucivo za dubinsko pranje sedista i tapacirunga
Pogotovo u zimskim uslovima

Zeljkamp

Bio sam na Uscu kada su prali nekog Porsche-a. Sve u svemu, nije lose, narocito ako se uzme uobzir da nakon pranja nema vode. Unutrasnjost ne znam kako ispadne posle dubinskog, jer to nisu tada radili, ali znam da je cena za obicno pranje bila visoka. E da, po recima vlasnika Dr. Opera, posle dubonskog pranja, navodno, auto je u fabrickom stanju.
TwinZ Auto & Moto

davidoff

Sudeci po cenovniku na sajtu koji je nadam se vazeci dubinsko pranje svih unutrasnjih povrsina kosta 5000 din sto je u rangu konkurencije,to znam jer sam letos trazio najpovoljniju varijantu da operem auto iznutra i svuda je bilo oko 50e.
We won't forget you Marco....


Dzambo

Nije kod Milosa, on pere za 30e. Ima Uff njegov br.

UFF

Ma znam ja da je ovo malo skuplje
Samo me interesuje da li ovo bolje opere sedista i tapacire od nekog drugog pranja
Plus je prednost sto auto ne mora da se susi
Plus sto ti oni dodju na noge
Zato i treba da bude skuplje - jedino pitanje je da li vredi...

Panta Zemunac

Na U¹æu, letos smo ja i Mile prali, on auto a ja Afriku...to je ta firma, imam negde i njihov prospekt. Prali za ð. zarad reklame a nisu i¹li do OO veæ samo ono, povr¹no.
No dobro para skida masnoæu od ulja a i izvlaèi iz pora skaja svo crnilo. Veliki + ali samo da se potrude ili jo¹ bolje da nabavi¹ od neke kom¹inice onu spravu kao usisivaè koju su nekad kupovali svi, gde se voda zagreje pa se parom prali tepisi, regali parketi, ðane idr....
Neverovatno dobro skida prljav¹tinu sa lanca i sa ¾ièanih felni, uop¹te svuda gde je nepristupaèno...pogotovo ako pre toga isprska¹ sa onim sredstvom za odma¹èivanje i sa¹eka¹ 10tak min.

Dutchman

Citat: Panta Zemunac poslato 07 Decembar, 2010, 03:37
Na U¹æu, letos smo ja i Mile prali, on auto a ja Afriku...to je ta firma, imam negde i njihov prospekt. Prali za ð. zarad reklame a nisu i¹li do OO veæ samo ono, povr¹no.
No dobro para skida masnoæu od ulja a i izvlaèi iz pora skaja svo crnilo. Veliki + ali samo da se potrude ili jo¹ bolje da nabavi¹ od neke kom¹inice onu spravu kao usisivaè koju su nekad kupovali svi, gde se voda zagreje pa se parom prali tepisi, regali parketi, ðane idr....
Neverovatno dobro skida prljav¹tinu sa lanca i sa ¾ièanih felni, uop¹te svuda gde je nepristupaèno...pogotovo ako pre toga isprska¹ sa onim sredstvom za odma¹èivanje i sa¹eka¹ 10tak min.

cento gradi se zvao .... ima sada u topshop-u neki steam djokica .... na istu foru samo mnogo manje sokocalo i kao radi isto pravi paru i ima mlaznicu gde izbacuje

Tamanitu


Gašpar


pit

Citat: Panta Zemunac poslato 07 Decembar, 2010, 03:37
Na U¹æu, letos smo ja i Mile prali, on auto a ja Afriku...to je ta firma, imam negde i njihov prospekt. Prali za ð. zarad reklame a nisu i¹li do OO veæ samo ono, povr¹no.
No dobro para skida masnoæu od ulja a i izvlaèi iz pora skaja svo crnilo. Veliki + ali samo da se potrude ili jo¹ bolje da nabavi¹ od neke kom¹inice onu spravu kao usisivaè koju su nekad kupovali svi, gde se voda zagreje pa se parom prali tepisi, regali parketi, ðane idr....
Neverovatno dobro skida prljav¹tinu sa lanca i sa ¾ièanih felni, uop¹te svuda gde je nepristupaèno...pogotovo ako pre toga isprska¹ sa onim sredstvom za odma¹èivanje i sa¹eka¹ 10tak min.

                 Cento gradi Pantela...kupio ja pre 20 godina ..bilo skupo u picku materinu....eno ga negde u garazi cuci.Ali da skida prljavstinu i masnocu to stoji....koga ne mrzi da se jebava sa tim...