Glavni meni

AirSekus AirBrush

Započeo airsekus, 28 Februar, 2012, 12:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

airsekus

Pozdrav svima !

Èitate me pod imenom "airsekus" jer sam se tako krstio kad sam prvi put uzeo vazdu¹ni pi¹tolj u ruke i poèeo ovo ¹to æete gledati ili ste veæ negde i videli. Kome ide "na muda" da me ovako oslovljava, mo¾e i imenom Slavko ... Sekuliæ, nebitno -samo da se ne vreðamo! Trenutno (ne zna se dokle) ¾ivim u Futogu gde i radim AirBrush, a farbarska radionica mi je u Novom Sadu.
Gledajuæi sve izlo¾eno iz ove oblasti, re¹ih da se malo predstavim sa nekim svojim radovima. Kao pionir AirBush-a kod nas, nakon skoro 25 god oslikavanja, farbanja. popravki plastike, poliranja motora, vetrobrana, vizira, "falsifikovanja" motocikala iz razbijenih u nerazbijene, ispravljanja tuðih "bisera" od radova, itd, itd...postaviæu po koju sliku od svojih ruku dela, pa da krenemo u æaskanje.
Nema mnogo radova po¹to me iskljuèivo interesuje MAXIMUM u svakom smislu, tako da æe te videti najbolje ¹to se od mene mo¾e za sada videti. Svi zainteresovani (ako im se ne gadi ! :o) mogu me pogledati na: [flashing]
http://www.airsekus.com  gde je sve prikazano. Mo¾da je tako i najbolje. [welcome]

Jo¹ jednom Svima Sve Najbolje u ovoj godina...pa kako nam bude ! [cheers]

Slavko "AirSekus".

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]

ninja66

Ovaj coper bas ozbiljno izgleda .

airsekus

Misli¹ na Harley Softail ?
To èudovi¹te sam radio od "0" ! Ram je donet iz Nemaèke kao da su ga Potkivaèi radili, a ni ostali delovi nisu bili za pohvalu. Sve je krenulo sa peskiranjem ...i na dalje. Kompletan posao, ni malo naivan.
Napatio sam se, ali se isplatilo.

Pozdrav !

nano

Standard pitanje  ;D

Farbas kacige? Koliko?

jevta

Jel ima neka okvirna cena za farbanje motora moze i na PP

airsekus

Citat: nano poslato 28 Februar, 2012, 17:00
Standard pitanje  ;D

Farbas kacige? Koliko?

Farbanje kaciga ( bez oslikavanja ) od 60-70-80-90- ?!! EUropejaca pa . . .
zavisi od:
- tipa kacige
- mehanièkih o¹teæenja
- koliko ima da se demontira-montira
- kojim bojama se radi i koji zavr¹ni lakovi se koriste
- da li se radi u 100% MAT ili 100% sjaj
... ovo su neki odluèujuæi momenti !

. . . r e c i m o  !?

[attachment deleted by admin]

airsekus

Citat: jevta poslato 28 Februar, 2012, 22:13
Jel ima neka okvirna cena za farbanje motora moze i na PP

..jel ovo "PP" znaèi "PrePiranje" ili ?!!
O ovako intimnim pitanjima praktikujem direktan razgovor sa zainteresovanim, tako da ovaj forum ne bih da koristim za ovakvu "gimnastiku", jer kad "proradi ma¹ta" onda poèinju "Igre bez Granica", a tu je svakom smislu kraj . . .ako ga uop¹te ima ?!
Ako je ovo ozbiljno pitanje, napi¹i se na: [email protected]  ili me preko dana zvoni na 063 821 3928, pa da se isprièamo.

Pozdrav !

[attachment deleted by admin]

Simon69

Svaka pohvala za rad,volim i cenim kad covek radi svoj posao kako treba.Cuo sam da neko iz Futoga radi ali evo sad i vidoh.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

airsekus

Citat: Simon69 poslato 29 Februar, 2012, 00:46
Svaka pohvala za rad,volim i cenim kad covek radi svoj posao kako treba.Cuo sam da neko iz Futoga radi ali evo sad i vidoh.

... " Uvek jednom sve doðe na svoje ! " ...
Ako si iz obli¾nje blizine, naiði !

Hvala na iskrenosti i Pozdrav !  :)

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

airsekus


paja021


DISTRICT

lepi radovi

u NS su postojala dva hamera 1. (pesak boje i crni), a vec duzi period vidjam samo jedan mat crni .. ciji je ovaj ?

nano

H1, pesak, odradjeno kao da je "izbusen"...

airsekus

Citat: DISTRICT poslato 01 Mart, 2012, 20:59
lepi radovi

u NS su postojala dva hamera 1. (pesak boje i crni), a vec duzi period vidjam samo jedan mat crni .. ciji je ovaj ?

Da, ta "dva" H1 su u stvari jedan jedini koji se voza po gradu !
Prvobitno je bio boje "peska", nakon toga ja sam ga farbao i oslikavao i bio je ovakav kao na slici, a kasnije je (kako sam èuo) prelepljen crnom "mat" folijom.  [doh]
Nisam ga jo¹ video, ali hronologija je ovakva.

Evo jo¹ ...ne¹to od istog vlasnika: ...

[attachment deleted by admin]

airsekus

Citat: nano poslato 01 Mart, 2012, 22:59
H1, pesak, odradjeno kao da je "izbusen"...

A ovo je maketa istog aviona, ali sa Ruskog fronta. Raspon krila je oko 35-40 cm.

...malo za promenu !

[attachment deleted by admin]

airsekus

Citat: paja021 poslato 01 Mart, 2012, 20:52
 

  Jo¹ Slavkovih radova http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,301.msg2727.html#msg2727

Ti bi Pavle mogao i da se ponekad javi¹  [callme], pa da se "sudarimo" u¾ivo  [cheers], a ne - tu smo blizu a ovako se piskaramo !

Pozdrav !

. . . ej, 'fala za marketing !!! [klanjam_se]

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]

paja021


airsekus


borkos

Citat: airsekus poslato 02 Mart, 2012, 00:21
Citat: DISTRICT poslato 01 Mart, 2012, 20:59
lepi radovi

u NS su postojala dva hamera 1. (pesak boje i crni), a vec duzi period vidjam samo jedan mat crni .. ciji je ovaj ?

Da, ta "dva" H1 su u stvari jedan jedini koji se voza po gradu !
Prvobitno je bio boje "peska", nakon toga ja sam ga farbao i oslikavao i bio je ovakav kao na slici, a kasnije je (kako sam èuo) prelepljen crnom "mat" folijom.  [doh]
Nisam ga jo¹ video, ali hronologija je ovakva.

Evo jo¹ ...ne¹to od istog vlasnika: ...

Siroma covek...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!