Glavni meni

P/M: Honda Accord 2.0 v-tec

Započeo hagor, 25 Januar, 2012, 03:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

hagor

Menjao bi hondu accord kraj 99tog godita, prva registracija 2000te. auto je sive boje, zatamnjena stakla sa atestom, sekvent plin(tochak boca), crna folija na krovu i haubi, 17" felne sa novim gumama, aftermarket zadnji lonac...
od fabricke opreme poseduje ABS, kontrolu problizavanja, air bag vozac, suvozac, sedista, kozni volan, tempomat sa komandama na volanu, kasetofon + cd sarzer sa komandama na volanu, bose ozvucenje 8 zvucnika + woofer, siber, digitalna klima, navigacija, bord kompjuter, mahagoni, 4x el podizaci, el retrovizori, grejaci retrovizora,naslon za ruku napred i pozadi, fabricke felne 15" 5 komada itd...
auto je presao pravih 354000km, bio je automatik ali je ubacen manuelni menjac(nije bio kvar u pitanju) ostavljena je fabricka tabla zbog tacnosti predjene kilometraze, ali imam i tablu od manuelnog,sa ispod 200.000km na satu... ima fabricki alarm sa daljinskim otvaranjem gepeka . . .
auto je registrovan do 22.07.2012 i vodi se na mog komsiju (stariji covek, visegodisnji vlasnik) moguc prenos na novog vlasnika odmah, ili voznja do isteka registracije pa onda prenos

zamena me interesuje iskljucivo za e39 ili e46 do 2500ccm

Cena 5000e
kontakt telefon
064/25-66-045
063/7-196-149
Vlada

evo i par slika


















RIde or Die

hagor

prodato pre pola godine za 4000
RIde or Die

UFF