Glavni meni

Prohromski imbus srafovi

Započeo UFF, 12 Decembar, 2011, 20:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Nije prodavnica ali neki Sebin drugar ima raznoraznih prohramskih srafova za motor u prodaji koji su nama cesto potrebni (pogotovo ako vozite ktm  ;D) i ili ne mozemo da ih nadjemo ili ih placamo po nekoliko eura komad kod ovlascenog uvoznika za nas motor (ako ih uopste ima na stanju)
Cak je on Sebi i dao popust a Seba rece da ce ga dati motomanijacima i rece mi da otvorim temu ako mislim da ce biti korisna pa ja islikah sta ima od srafova ali sam zaboravio da zapisem telefon prodavca  [facepalm]
Seba ce valjda to dopisati kad vidi temu..

Eto nadam se da ce ovo nekog obradovati :)

UFF

Mislim da ce ovi sa prstenom kao i ovi sa oblom glavom biti veoma popularni :D

misa-pei

Re¹enje za odvijanje ¹rafova na svim kombajnima, frezama, tresaèima i ostalom je plavi "Locktite" 242 koji mo¾e biti u stiku (ko¹ta oko 1000din) ili ovako u tubici. Meni se ni¹ta od onog ¹to sam na Jaretu njime namatao i stegao nije odvilo. Ono ¹to nisam namazao i stegao, uredno zavræem (po¹to sam, naravno, izgubio stik koji sam kupio :( )

I da, ¹rafovi su prohOmski :P
Država je najveći neprijatelj naroda

misa-pei

I da ne editujem, samoosiguravajuæe matice su sjajna stvar. Ili dve matice, jedna za drugom, pa se ona prva malo otupusti a druga zate¾e. Nikad ne popu¹ta :D
Država je najveći neprijatelj naroda

bokilic

jos da nam das adresu itd,,,
mada i ovde ima svasta nesto
http://www.giovani-co.com/index.html
brmmmm

farbach


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

 [neampojma] adresu

Sebin prijatelj

ja samo hteo da ucinim manijacima i okacim temu (Seba ne ume) da ljudi ne placaju za srafove nenormalne cene

okacice on adresu i telefon kad vidi temu

iz Beograda je (ili okoline)

gane


SSZGO

vecina ovog ima i na buvljaku jedan lik ima tezgu sa srafovima i ima dosta prohromskih cene su ok ako se secam ono sto sam uzimao bilo je 10 - 20 din po srafu zavisno od velicine
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Tesko da ima ove iz prvog reda a i ove iz treceg
uglavnom se moze naci drugi i cetvrti red
takodje je peti red redak jer su iste kao i sesti samo sto imaju duplo plicu glavu

SSZGO

nema sve ovo ali ima oko pola sa slike...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Popsy

pratim, odlicno... da promenim ove srafove za krovove koje trenutno imam...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Popsy poslato 13 Decembar, 2011, 03:52
pratim, odlicno... da promenim ove srafove za krovove koje trenutno imam...
A i rezervoar da okrpis......samo pazi da uzm,es opet ne duze pa da prosviras i hladnjak :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

easy

jao kad stavim ovo na tablicu bice preljepo

DR Goran

http://www.ibmcom.rs/Onama.htm

Oni drze isto A2 i A4 i imaju u ponudi svasta nesto od srafovske robe sto treba i sto ne treba....nbgd retenzija
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

despic

srafova ima de oces kolko oces...
a koji kvalitet!?
to je pitanje
klasican divljak

Popsy

pa za plastike mi i ne treba 8/8 ;)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

despic

klasican divljak