Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

i ja pio jutros uz pahuljice
a mindza je vec bila

KIZA73

Citat: monsterbnt poslato 21 Februar, 2013, 15:15
Svako jutro, prija za mamrluk.
Ja za mamurluk pijem ono od cega sam se napio. Ako se setim od cega...
A od viska mindze glava ne boli...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 21 Februar, 2013, 13:04
Citat: revolution poslato 21 Februar, 2013, 10:15
Pre neki dan citajuci Blic, vidim da se Bred Pit nadrkao na zenu zato sto je rekla da je neko tamo bio bolji ljubavnik ego on....tja pih....ona kao zena sa iskustvom, citaj drolja holivuska, je sigurica imala boljeg jebaca ili je bar umislila da ima, ali to nije razlog da se retard PIT izdrkava i ljuti..
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/368469/Bred-ljut-na-Andzelinu-jer-joj-je-Kolin-Farel-bio-bolji-ljubavnik
E PA PITE NAPASES MI SE KITE !

a u nastavku ili pre toga...nisam ni razumeo...kretencina jedna od PITa...ocekuje da je drolji bitnije vecanje od posla.....pa sta da kazem osim
E PA PITE NAPUSIS MI SE KITE !

nastavice se...



Posle æe¹ da ka¾e¹ kako nisi prvi poèeo i da je izvuèeno iz konteksta...:P
kakav kontekst crni...bred pit..znas onaj glumac....muz od andzeline dzoli...glumio u 12 majmuna, troji i ostalim filmovima....velika svetska holvudska zvezda....nema sta da se odakle izvuce.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


dzimika


monsterbnt

Manijacka letelica..... nesto me strah i da zamislim kako bi to izgledalo....  [djavo]
Smrt SVIMA!!!!

UFF


monsterbnt

Pa svakako bi moralo bude od pivskih konzervi :)
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Citat: revolution poslato 21 Februar, 2013, 15:36
Citat: Laziæ poslato 21 Februar, 2013, 13:04
Citat: revolution poslato 21 Februar, 2013, 10:15
Pre neki dan citajuci Blic, vidim da se Bred Pit nadrkao na zenu zato sto je rekla da je neko tamo bio bolji ljubavnik ego on....tja pih....ona kao zena sa iskustvom, citaj drolja holivuska, je sigurica imala boljeg jebaca ili je bar umislila da ima, ali to nije razlog da se retard PIT izdrkava i ljuti..
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/368469/Bred-ljut-na-Andzelinu-jer-joj-je-Kolin-Farel-bio-bolji-ljubavnik
E PA PITE NAPASES MI SE KITE !

a u nastavku ili pre toga...nisam ni razumeo...kretencina jedna od PITa...ocekuje da je drolji bitnije vecanje od posla.....pa sta da kazem osim
E PA PITE NAPUSIS MI SE KITE !

nastavice se...



Posle æe¹ da ka¾e¹ kako nisi prvi poèeo i da je izvuèeno iz konteksta...:P
kakav kontekst crni...bred pit..znas onaj glumac....muz od andzeline dzoli...glumio u 12 majmuna, troji i ostalim filmovima....velika svetska holvudska zvezda....nema sta da se odakle izvuce.

znam, znam...:P

UFF


AndreyRR

izgleda da je andja duboka,kolin ima vecu kitu

pit

Citat: revolution poslato 21 Februar, 2013, 15:36
Citat: Laziæ poslato 21 Februar, 2013, 13:04
Citat: revolution poslato 21 Februar, 2013, 10:15
Pre neki dan citajuci Blic, vidim da se Bred Pit nadrkao na zenu zato sto je rekla da je neko tamo bio bolji ljubavnik ego on....tja pih....ona kao zena sa iskustvom, citaj drolja holivuska, je sigurica imala boljeg jebaca ili je bar umislila da ima, ali to nije razlog da se retard PIT izdrkava i ljuti..
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/368469/Bred-ljut-na-Andzelinu-jer-joj-je-Kolin-Farel-bio-bolji-ljubavnik
E PA PITE NAPASES MI SE KITE !

a u nastavku ili pre toga...nisam ni razumeo...kretencina jedna od PITa...ocekuje da je drolji bitnije vecanje od posla.....pa sta da kazem osim
E PA PITE NAPUSIS MI SE KITE !

nastavice se...



Posle æe¹ da ka¾e¹ kako nisi prvi poèeo i da je izvuèeno iz konteksta...:P
kakav kontekst crni...bred pit..znas onaj glumac....muz od andzeline dzoli...glumio u 12 majmuna, troji i ostalim filmovima....velika svetska holvudska zvezda....nema sta da se odakle izvuce.

        Ja mislim da Revolucuija ovim postom pokazuje ko je i sta je i da je na ovom forumu samo i jedino zbog svadje....eto nije proslo ni mesec dana a njemu dosadno nema s kim da se svadja pa bi sad sa mnom.Na njegovu srecu suvise je daleko od mene da bio mi to reko u lice pa koristi ovaj forum da na jajarski nacin leci svoje komplekse provincijskog kvazi mehanicara
         Milsim da je na urednicima da sancionisu ovg nevaspitanka makar na mesec dana...u protivnom ce opet ovaj forum postati prcija za lecenje kompleksa i mesto za svadju......a taman sam mislio da se doticni izlecio kad ono opet.
      ma sta ce mi reci ka

ЯЭВОЛУТИОН

Bred Pit kao i njegova draga dosta uticu na moj rad...i ja sam hteo to da podelim sa mojim manijacima...i ja sam to na pocetku teme objasnio....sta tu nije jasno i sta ima da se sankcionise...tebe niko nije ni pomenuo....
Ja se sa doticnim Pitom...Bredom...ne svadjam, ja ga kulturno napusavam dok je on daleko i ne moze mi nista.....Verovatno se ne bih bas toliko kurcio da je tu sa svojom vojskom majmuna ili da mi se pojavi onako negliziran ko iz Troje pred vratima.
Imam ja pravo da psujem i kunem sve one koji uticu na moju produktivnost.....
Sutra ce biti druga epizoda.....na onom mestu dok je UFF ne premesti ovde, a onda ce biti ovde....dakle premijera tamo a reprizni program ovde...pozz
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

Citat: revolution poslato 21 Februar, 2013, 17:51
Bred Pit kao i njegova draga dosta uticu na moj rad...i ja sam hteo to da podelim sa mojim manijacima...i ja sam to na pocetku teme objasnio....sta tu nije jasno i sta ima da se sankcionise...tebe niko nije ni pomenuo....
Ja se sa doticnim Pitom...Bredom...ne svadjam, ja ga kulturno napusavam dok je on daleko i ne moze mi nista.....Verovatno se ne bih bas toliko kurcio da je tu sa svojom vojskom majmuna ili da mi se pojavi onako negliziran ko iz Troje pred vratima.
Imam ja pravo da psujem i kunem sve one koji uticu na moju produktivnost.....
Sutra ce biti druga epizoda.....na onom mestu dok je UFF ne premesti ovde, a onda ce biti ovde....dakle premijera tamo a reprizni program ovde...pozz

           Vadio si stvari iz konteksta iz citirqao samog sebe,,,tako da ti banana ne gine.......bas me zanima da li ce urednici da ti progledaju ovo kroz prste.....
           Inace ja mogu da glumim retarda i da povadim milion  napusavanja iz konteksta i iznapusavam tebe onako na finjaka ...ali mi se cini da je GOSN jOKER REKAO DA CE SVAKI POKUSAJ BILO KAKVOG napusavanja da sankcionise u korenu...a posto si ti prekrsio praviLO TEBI BI TREBALO  DA SLEDUJE BANANA A AKO NE MENI UREDNICI DUGUKI OBJASNJENE ZASTO JE TO TAKO.....

Slaninar

Koliko sam razumeo, Pit pravi dobar burek, a Revolucija je dobar majstor.

To ¹to imate meðusobno re¹ite privatno, ili se ignori¹ite. Ovako obojica ispadate k'o neka deca, sme¹no i tu¾no.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pit



            Ja sam ga ignorioso mesec dana ali on ocigledno ne moze dsa izdrzi bez svadje pa pocinje opte...ja bih ponovo zamolio urednike da sankcionisu njegovu bolets....inace ja mogu da izvadinm njegov dosije iz mladjih dana sa zeleznicke stanice i onda igranki nema kraja.
             P.S.mogu da iskukiram svaku glupost do odredjene granice ...


mareskin

Citat: pit poslato 21 Februar, 2013, 18:04


            Ja sam ga ignorioso mesec dana ali on ocigledno ne moze dsa izdrzi bez svadje pa pocinje opte...ja bih ponovo zamolio urednike da sankcionisu njegovu bolets....inace ja mogu da izvadinm njegov dosije iz mladjih dana sa zeleznicke stanice i onda igranki nema kraja.
             P.S.mogu da iskukiram svaku glupost do odredjene granice ...

Vi izgleda imate problem jo¹ od pre 20 godina?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pit


        Nemam ja nikakav problem....on ima problema u svojoj glavi pa smara forum glupostima.A i vickast je u pm.

pit

Citat: CBRR1 poslato 21 Februar, 2013, 12:02
dobijas na inteligenciji celavcu jedan,dobijas...


1:0 za tebe...


       Pa ti Cbbr 1 jedan bar znas istoriju i znas kao su sve svetske Revolucije prosle...pocevsi od francuske burzoaske preko ruske okobarske pa do ove nase srpske da ne kazem beogradske.Znas na kraju sta im se desilo...a znas i kako se na stranskm kaze Revolucija.,....Revolution ...valjda....e pa sad upotrebi mast u a gadnih prideva bar u nasem jeziku ne nedostaje pa sam iskombinuj reci...ja cu zasad da sacekam rec urednika.
      Toliko o intelegenciji doticnog ....blam mi da se spustam na njegov nivo.