Glavni meni

2005 R1200GS sa svim koferima i dosta opreme prodajem

Započeo shvaba, 13 Septembar, 2011, 16:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

shvaba


zmiya


UFF

E pa dobrodosao na besplatne moto oglase

Ovde su oni obavezni :)

Gašpar

Shvabo, ne bilo ti tesko, idi se predstavi da ne krenu prozivke  ;)

Inace, mislim da znam ovaj motorcek, ma znam  :D

shvaba

Citat: UFF poslato 13 Septembar, 2011, 16:58
E pa dobrodosao na besplatne moto oglase

Ovde su oni obavezni :)

i ne samo ovde, besplatni su i na BJBIKERS, POLOVNIAUTOMOBILI, HALOOGLASI ....

;)

shvaba

Citat: Gaspar poslato 13 Septembar, 2011, 16:58
Shvabo, ne bilo ti tesko, idi se predstavi da ne krenu prozivke  ;)

Inace, mislim da znam ovaj motorcek, ma znam  :D

ja zivim za prozivke ...

Kengur


shvaba

"Pre cu 5min ziveti svoj san, nego sto cu ceo zivot sanjariti..."

svako ima svoj san... svi osudjuju beskucnika i prosjaka sto ne ode da radi nesto nego tako traci zivot na ulici, a niko ga ne pita da li je on istinski stvarno srecan...
sumnjam da jeste ali ako jeste, on je svoj san ispunio....

nego.... ovde se nesto prodaje a offovanja vise nego na B92 temu ko je bolji teniser Rafa, Nole ili fedex .... ali hvala na misljenju :P

Gašpar

Ja ti lepo rekoh, a ti odmah u vatru. Besplatni su oglasi, ali posto si vec godinama na forumima, znas neka osnovna pravila. Znas opstu kulturu, i znas da je kranje nekulturno registrovati se na forum samo da bi postavio oglas...

Idi na BJB koji si spomenuo vec, pa uradi isto. Oglas ce nestati u roku od odmah.

pit

Citat: shvaba poslato 13 Septembar, 2011, 17:09
"Pre cu 5min ziveti svoj san, nego sto cu ceo zivot sanjariti..."

svako ima svoj san... svi osudjuju beskucnika i prosjaka sto ne ode da radi nesto nego tako traci zivot na ulici, a niko ga ne pita da li je on istinski stvarno srecan...
sumnjam da jeste ali ako jeste, on je svoj san ispunio....

nego.... ovde se nesto prodaje a offovanja vise nego na B92 temu ko je bolji teniser Rafa, Nole ili fedex .... ali hvala na misljenju :P

               Ti si neki filozof ili sta vec?

Kengur

  [clapp]


Sto se tice OFFvanja... Pa bolje to nego da gledamo AKTIVNO, UP, AKTUELNO, REFRESH i slicne gluposti... Ovako bar nikad nije dosadno ljudima...



shvaba

pa nek nestane onda i ovde....

kao promenilo bi nesto da sam napisao cao ja sam Svaba itd itd....

i onda okacio oglas i cim prodam motor NIKAD se vise ne pojavio niti na forumu niti bilo sta korisno uradio za njega ili bilo kog drugog clana istog....

to sto stanem svaki put kad vidim nekog pored puta i gura motor itd.... to je mnogo ne bitnije nego napisati 3 reci o sebi ovde kako bi neko zadovoljio formu ... ???

skinite oglas i imene kao jednog od clanova foruma ako mislite da tako treba....

i nisam ja odmah u vatru ....drugi su poceli, ja samo odgovaram na provokacije :P

shvaba

Citat: pit poslato 13 Septembar, 2011, 17:12
Citat: shvaba poslato 13 Septembar, 2011, 17:09
"Pre cu 5min ziveti svoj san, nego sto cu ceo zivot sanjariti..."

svako ima svoj san... svi osudjuju beskucnika i prosjaka sto ne ode da radi nesto nego tako traci zivot na ulici, a niko ga ne pita da li je on istinski stvarno srecan...
sumnjam da jeste ali ako jeste, on je svoj san ispunio....

nego.... ovde se nesto prodaje a offovanja vise nego na B92 temu ko je bolji teniser Rafa, Nole ili fedex .... ali hvala na misljenju :P

               Ti si neki filozof ili sta vec?

aha...ovo drugo ... "ili sta vec"

Kengur

Naravno da je bolje tako...

Ali jbg, ako ne ucestvujes u radu foruma, oglas postaje OBAVEZAN... :) To si vec video...

MIGE

ajde bre ljudi,ne padajte u vatru,pa nismo mi ko onaj forum a i jos nije pocela zima pa da se koljemo,ima vremena za to  :D

Gašpar

Pa lepo je sto si priznao da se nikada vise neces prijaviti na forum kada prodas motor.


LJUDI, OGLAS JE OBAVEZAN!!!

pit

       Druze Svabo ,kolega bajkeru ...osnovna je pravilo i kultura da se prijavis i predstavis ko si i sta si.Neko te zna neko ne zna...ovako ispada da na ovoaj forum gledas kao na oglasnik za prodaju motora a ne na mesto gde se mi druzimo ,zezamo....ofujemo i td

shvaba

Citat: Kengur poslato 13 Septembar, 2011, 17:17
Naravno da je bolje tako...

Ali jbg, ako ne ucestvujes u radu foruma, oglas postaje OBAVEZAN... :) To si vec video...

a jel bi se isto desilo i da sam okacio par arai kaciga na poklanjanje, neke cizme, rukavice, jakne itd... ili bi tada bilo OK da se ne predstavim.... samo pitam ... ;)

Kengur

Pa pazi, da si Miskovic mozda... Ali to se cak ni njemu ne bi desilo... Tako da od svega toga nista... :)

MILJAN

Oglas postaje te¾ak smor... Filozofirate svi....  Prodaje se motor  a ako admin misli neka bri¹e.. Ako to nije sluèaj, onda ga pustite da prodaje i nema tu ¹ta da se truæa...
Cave ab homine unius libri