Glavni meni

deca farbachi

Započeo farbach, 07 Novembar, 2010, 02:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


farbach

Juce je imao jos jedan projekat.

UFF

kako kazu: oprema odradila svoje? :)

mkt

kako se ovo oljustio

farbach


AndreyRR


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

projekat mu je za sve pare na ovu vrucinu :D
znam da pece kao djavo

niikolanixy


farbach


UFF

sto nisi rekao sinu da treba da vozi po podu a ne po zidovima?

jebo ih matrix poludela deca :D

farbach

Izmedju ove dve slike ima samo 4 dana. Nema kraste, mlada koza. Rame nije potpuno tretirano i tamo je klasicna krasta, ali i ona radi ubrzano.
Teslina medecina je cudo. Znam kako radi i uvek se iznova iznenadim. Drugar je imao opekotine treceg stepena i iskukao je da mu roditelji donesu MWO u Beograd. Zarastao je kao guster. Prica dalje je klasika, doktori ne mogu da veruju ali nisu zainteresovani za uredjaj. Naravno da nisu kada nema sedmodnevnog seminara.

perlx

MWO uredjaj ?
Moze neko objasnjenje postupka oporavka ?

farbach

Bilo je vec govora o tome, samo ne znam u kojoj temi. Ne mogu da nadjem u pretrazi, pa idem iz pocetka.
MWO ili multi wave oscilator je Teslin izum koji je usavrsio Lahkowsky. Teslin kalem je osnova uredjaja. Iz kalema strija ide na antene koje emituju spektar zracenja koji pokriva sve frekvencije ljudskog tela. Sve sto postoji vibrira na odredjenoj frekfenciji pa tako i covek. Svaka celija, ili skup celija - organ ima frekfentni opseg koji se naziva zdravlje. Kada usled povreda, starenja... frekfencija padne ili usled hemije digne, nastupa bolest. Celija pamti svoju default vrednost i pokusava da se vrati. Kada se zraci izmedju 2 mwo antene, poput zvucne vijuske se usaglasava sa svojom izvornom frekfencijom. Zracenje traje 15 mionuta , toliko treba za podsticaj, a izlecenje sledeca dva dana koliko impuls traje. Uredjaj koji imam odlicno radi mehaniku. Mehanicke povede, zarastanja.  Vec sam pisao o tome. Nakon loma kolena, lekar mi je rekao da cu na nogu za dva meseca, a da ce oporavak trajati 6 meseci, Sedmi- osmi  dan sam sam skinuo gips, a trinaesti radio u radionici puno radno vreme. Sepao sam jos mesec dana i to je sve, a polomio sam prednji ukrsteni i bocni unutrasnji ligament. O iskustvima drugih ne bih da pricam da ih ne izbaksuziram.
Dafault tela je zdravlje, a uma - mir. Masina daje to smirenoumlje koje sam imao u meditaciji, ili kada izronim posle dugog zarona na v elikoj dubini, onaj prvi trenutak dok zmirkam na svet i dok mi ovaj izgleda kao da ga gledam kroz dvogled okrenut naopako. Svi elementi zivota su tu, ali nijedan ne utice na mene, slobodan sam.
Ono u pozadini MV Aguste je uredjaj. Jednostavan je za samogradnju, slicno kao i HHO uredjaj, ali ih malo radi kako treba. Stariji sin je radio maturski na tu temu, i ima dosta muke da se to sve napravi da bude u rezonanci.

UFF

Zar nije bio pokvaren?
Znaci opet si ga opravio :)

Sad ce ceo forum da ti dolazi na lecenje

zmiya

Mislim da sam video jedan dec farbacha malopre,u opel kadetu..

farbach

si bio u Mitrovici?

zmiya

Bio,neka ulica Timoèkog odreda,tako ne¹to,prodje se pored Rodiæa pa desno,ima Vipov stub..

farbach

Bio si na 50m od mene. Svrati sledeci put.
Tri dana posle Luke se i Andrej popravio.

Plazma Keks