Glavni meni

Kumanovo-Paracin-Muzlja(Zrenjanin)

Započeo ZPAL, 06 Avgust, 2011, 20:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ZPAL

Dogje i ovaj dan ,treba se poci kod nasih dragih prijatelja u Paracin i u Muzlji,sve je spremno za polazak,pije se kafica u nasem BIKER PUB-u i polazakNa granici prava guzva,ali sreca mi smo motorima i uvek smo mi prvi,cim progjemo granu idemo za Presevo da pokupimo naseg clana koji zivi tamo.Pokupili njega i sad mozemo laganeze da krenemo za Paracin gde nas cekaju nasi drugovi iz Whiteangels-a i nas domacin CAKI koji se pobrinuo da nam nista ne zafali od pica-do spavanja .To jutro kad sam ustao iz kreveta napolje je sipalo ko iz kabla,pljusak nevigjeni,ali sreca je bila na nasoj strani i celi put smo nosili sunce sa nama.Polako se blizimo Paracinu,koji je na 250 km od Kumanova.Domacini su nas precekali kako sta je red sa lepim curama ,hleb ,so i rakijom U kampu BELIH ANGJELA bilo je ekstra raspolozenje i zurka je trajala duboko u noci,a i Sljivoviski( sluzili su ga u malim bocicama) je bio odlican i je upraznjavan u enormalne kolicine.Nasi domacini Sutradan smo morali da produzimo dalje da bi otisli i na skup kod nasig dugogodisnih prijatelja iz MUzlje,ali prvo klopa u Svilajnac,nije dobro voziti na prazan stomak,posle burne noci ,i tako na prvi znak Svilajnac zmigavac desno i pravo na vruce pecenje u Sasavac etno restoran koji je za svaku pohvalui natpis neke boemcine nam je ostavio veoma velik utisak Posle dobrog odmora i punim zeludcem nastavljamo put ka nasem cilju Zrenjanin t,e Muzlja ali idemo sporednim putevima kroz ,,Kukuruze,, Smederevo-Kovin-Pancevo-Zrenjanin,gde celi put nas prati jedan kisni oblak ali sreca nije nas pokvasio ,jurili se celi put kao mis i macka.U Zrenjanin stizemo tacno na vreme,za 10 min ce da pogje defile do kampa gde ce da nastavi luda zabava do ranih jutarnjih sati .Tu nas precekuju domacini i nas dobar drug Dzigi sa suprugom iz MK Sharplaninci -Tetovo koji je dosao dan pre nas.Na trgu u Zrenjaninu bilo se skupilo bas povelika brojka motorista sa svih krajeve EX YUGE.Ubrzo je krenuo i defile prema kampu Mk MuzljaSvakapohvala za domacine ,primer kako treba da se organizuje moto skup.Extra bendovi,rostilji,sankovi sa picem,i sta ti znam sta je sve jos bilo,sve je bilo na mestu i nije dozvoljeno da nikom nesto zahvali .Svaka cast MK Muzlja. Poslecelonocnog ludovanja ujutro je sledovala laka hrana PRASETINA I ROSTILJ ,i price sa nasim domacinima. i jedna zajednicka fotografija I tako zavrasava nas vikend sa povratkom kuci i izvozanih 1100 km !

Cale

A, u Muzlji ne mozes da ostanes ni gladan ni zedan [cheers].