Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Splinter

Небитни пролазник

Splinter

Небитни пролазник

mrle

madness u pièku materinu... ne gledajte, smor.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!


eclipse4

Citat: Biker-Boy poslato 22 Jun, 2018, 00:01
[rofl] [rofl] [rofl]

! No longer available

kad snimaju ovim glasom ili kad salju one uskrsnje macke i kucice ovim glasovima,licno bih ih zatvorio u lazu lazarevica jedno 2-4 godine da se oporave uz dozu batina svaki dan.

eclipse4


Biker-Boy

Citat: eclipse4 poslato 25 Jun, 2018, 20:20
kad snimaju ovim glasom ili kad salju one uskrsnje macke i kucice ovim glasovima,licno bih ih zatvorio u lazu lazarevica jedno 2-4 godine da se oporave uz dozu batina svaki dan.

Akcenat nije na tim glasicima, vec na tekstu pesmice  [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

Jebi ga ne mogu da slusamto iskreno....hvata me jeza kad cujem to krestanje,nije mi smesno

UFF

eclipse ispade ovi politicari se svi medjusobno jebu u dupe  [rofl]

smara lik sa spanskim serijama pa nisam geldao vec premotavao ali ovaj jebo ovog onaj jebo onog ko je ozenjen to je zato sto mu je stranka dodelila zenu itd

i posle hocete politicara sa porodicom na vlasti?

pa kakve veze ima porodica kad se i pored toga cepa u bulju?  [rofl]

Lazic


CBRR1

Citat: UFF poslato 29 Jun, 2018, 11:49
eclipse ispade ovi politicari se svi medjusobno jebu u dupe  [rofl]

smara lik sa spanskim serijama pa nisam geldao vec premotavao ali ovaj jebo ovog onaj jebo onog ko je ozenjen to je zato sto mu je stranka dodelila zenu itd

i posle hocete politicara sa porodicom na vlasti?

pa kakve veze ima porodica kad se i pored toga cepa u bulju?  [rofl]

Nekad mi licis na Kostu sa odgovorima-pitanjima... :D :D :D


A sta je ko kako, ja sam to ovo ono, a kome to treba pa mvjhudgfgvjbd posle rakijeee fbswjbf i sta sad ko je sta *?

i ko mi bacio spric  bbudgg...... ;D

VR 46

! No longer available

Премотати на 7:00мин и обратити пажњу на стручно објашњење мајстора чему служи амортизер волана.  [zvizdi]
Twist of wrist!

MIGE


Andreja

Citat: VR 46 poslato 30 Jun, 2018, 02:36
Премотати на 7:00мин и обратити пажњу на стручно објашњење мајстора чему служи амортизер волана.  [zvizdi]

Ti mene zajebava¹. Uostalom, ¹ta da oèekuje¹ od ekipe, ovaj deèkonja koji snima je najbolji drugar sa Gospodarom vremena :D

Evo i moje gnjuranje od juèe:

! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole


mrle

Citat: Andreja poslato 30 Jun, 2018, 14:06
Citat: VR 46 poslato 30 Jun, 2018, 02:36
Премотати на 7:00мин и обратити пажњу на стручно објашњење мајстора чему служи амортизер волана.  [zvizdi]

Ti mene zajebava¹. Uostalom, ¹ta da oèekuje¹ od ekipe, ovaj deèkonja koji snima je najbolji drugar sa Gospodarom vremena :D



to je Usamljeni jahaè... on i Kale najbolji drugari u blokovima.

Hteo ja da ih dovedem na gajbu da popijemo po koje pivo, nije mi ¾ena dala.

Glava Dole

Ne znam odakle vam to da su najbolji? Sudeci po klipovima Baja ga vise sazaljeva.

A majstor Drago nista pogresno nije rekao, nasalio se ko sto se i mi ovde sprdamo svakodnevno :) Po meni je majstor legenda, naisao sam na taj kanal jos onda kad fzr nije hteu dupali i pratim od tad klipove iz radionice... jedini srBski kanal gde ima duzih klipova suve mehanike :) Jbs gospodara, da zovemo nekad Dragana i njega na druzenje? :)

A nije mislio kolko vidim na klasican mehanicki amortizer nego neko elektronsko pomagalo ;)

Hurricane

Citat: Andreja poslato 30 Jun, 2018, 14:06
Citat: VR 46 poslato 30 Jun, 2018, 02:36
Премотати на 7:00мин и обратити пажњу на стручно објашњење мајстора чему служи амортизер волана.  [zvizdi]

Ti mene zajebava¹. Uostalom, ¹ta da oèekuje¹ od ekipe, ovaj deèkonja koji snima je najbolji drugar sa Gospodarom vremena :D

Evo i moje gnjuranje od juèe:

! No longer available


Bogotac  [rofl]

A posle ti se i osladilo, isao namerno u najvecu vodu, Sljapko

najbolje vidoje pravis