Glavni meni

Kljuc

Započeo Laki-zr, 11 April, 2011, 00:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Laki-zr

Dali je ikako moguce da se namesti kljuc po bravi ? Izgubih kljuceve danas [slomljenzid]

RoaD GunneR

jeste al moras prvo da skines bravu :D

Laki-zr

Citat: RoaD GunneR poslato 11 April, 2011, 00:34
jeste al moras prvo da skines bravu :D
znas li cenu od prilike ? da me ne izadje skuplje nego nova brava sa 2 kljuca :D

Gašpar

Ako je za kucu, onda ti je jeftinija nova brava.
Ako je za motor, mislim da je meni uzeo 10 evra pre 2-3 godine, ali nemoj da me drzis za rec.

Laki-zr

Citat: Gaspar poslato 11 April, 2011, 00:55
Ako je za kucu, onda ti je jeftinija nova brava.
Ako je za motor, mislim da je meni uzeo 10 evra pre 2-3 godine, ali nemoj da me drzis za rec.
Eh da je za kucu nebi ni sekunde razmisljao o tome :D bolelo bi me uvo!!! nego je za motor :) meni rekose neku cenu ihaaaaaj !!! moram proveriti u ponedeljak !!!

Dutchman

u bg-u oko 1000din

Ivan1979

Meni trazili 1500 din samo da mi duplira kljuc  [bejzbolka]

SSZGO

kljuc je kod nas 600 din izrada (kljuc za motor)
a da ti pravi kljuc po bravi, ne bih znao...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Laki-zr

E jebem li ga !!! bas sam cosa :D

Tamanitu

Ajd ka¾ite u BG, sem Ristiæa u Zemunu, gde jo¹ prekopirati da se ima rezervni, za motor?

mi¹ko_kolo

Ima¹ na Bulevaru (iznad Depoa) Elezoviæa ja pravio za Pegaso, njemu za leðima u ®arka Zrenjanina (Vojvode ©upljikca) isto auto-bravara, u 29-og naæo¹ku sa Cvijiæevom...

SSZGO

rezervni kljuc moze valjda da ti napravi BILO koji bravar, ima ih svuda
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Havarisan


deki59

Citat: SSZGO poslato 12 April, 2011, 01:14
rezervni kljuc moze valjda da ti napravi BILO koji bravar, ima ih svuda

Koliko ja znam ne moze, ako nema odgovarajuci blanko kljuc.
Ja vec vise od 20 godina nisam uspeo da napravim duplikat kljuca za kamp prikolicu, jer dimenzije "kanala" ne odgovaraju dimenzijama koje imaju bravari (Kraljevo, Budva, Beograd...) [neampojma]
Tiha voda breg roni

Laki-zr

Citat: Havarisan poslato 12 April, 2011, 10:03
mogu ja
Ti ne umes ni da varis kamoli da napravis kljuc...Ne znas po merama da napravis...   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Havarisan

e pa onda se potrudi negde za kljuc GLISTO!  :P :P :P

Laki-zr

Citat: Havarisan poslato 12 April, 2011, 22:08
e pa onda se potrudi negde za kljuc GLISTO!  :P :P :P
Naravno !!! Bolje nego od tebe da uzmem to kod tebe nije u merama :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

perlx

Ja sam u bg radio za kofer ali sam skidao bravicu. Oko 500din me ispalo ako se dobro secam.

Laki-zr

Nadjen je kljuuuuc  :D

ЯЭВОЛУТИОН

Pre bi ga nasli da ste ga na vreme napravili kod kljucara...sadf svejedno idi i pravi rezervni...za sledeci put
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11