Glavni meni

O alatima

Započeo rboban, 26 Mart, 2011, 00:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

rboban

Koji kilo kljuc je NAJbolja kupovina, i ima li neko iskustva sa noVom generacijom sa DIGITALNIM displejom?

Hvala uapred!
Ride It Like You Stole It

DR Goran

Za koji god se uhvatis je okreni obrni kineski . Zavisi za koje kilaze ti treba...ja za automobile imam force 40-220nm i koristim ga 5 god i dobro se pokazao za 50e a za motore imam betin mali do 40 Nm . Sa digitalnima se nisam koristio ...koliko znam tu nema klik nego moras da gledas dok napinjes :) mozda ima zvucni signal kad si gotov 8)
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

ЯЭВОЛУТИОН

Ja imam gedorin, star 10 godina, svake godine ga bazdaris ..i to je to...
Ja koristim digitalni subler i osim toga sto se ne mucim da citam koliko desetih je na njemu, nije nista narocito.
Kilo kljuc kupi profesuionalan, na klik, od nadrndane firme, i koliko go da ga platis nije mnogo...to ti je dozivotna ivesticija
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Citat: revolution poslato 26 Mart, 2011, 12:02
Ja imam gedorin, star 10 godina, svake godine ga bazdaris ..i to je to...
Ja koristim digitalni subler i osim toga sto se ne mucim da citam koliko desetih je na njemu, nije nista narocito.
Kilo kljuc kupi profesuionalan, na klik, od nadrndane firme, i koliko go da ga platis nije mnogo...to ti je dozivotna ivesticija


èovek pita PROfesionalce,ne znam ¹to se ti javlja¹.. [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Dzigi Boy

Ja imam moment kljuc jedno 20 godina i odlicno radi..........mada iskusnom majstoru nije toliko ni potreban za menje kilaze....


Ako sam ne mozes da osetis koliko je 3,5....ili 10nm...onda to i nije posao za tebe!!!!!!!!!!

Ja dam drugaru da stegne kuciste bregaste gde su srafovi od 8mm i on ladno polomi sraf!!!!!!! to je debil koji ne treba da uzima nikakav alat u ruke jer nema osecaja,,,,,,,,

zmiya

poznajemo Revolution i ja istog takvog struènjaka.. [zvizdi]

Dzigi Boy

Da " strucnjak" to je prava rec.... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 26 Mart, 2011, 14:19
poznajemo Revolution i ja istog takvog struènjaka.. [zvizdi]
dobro bre to ti je kum...ne sme se tako o kumu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

nije on kriv,japanci koriste nekvalitetne materijale..

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 26 Mart, 2011, 20:09
nije on kriv,japanci koriste nekvalitetne materijale..
Nego turi li ti one vile od r1 na vfr ili da doteras da ti ga ja turim :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

jes, to je samo turiti.. prvo nisam mogao da nadjem gornji trougao iliti trokut..bio sam ga sakrio da ga æale ne preusmeri u sekundarne sirovine..sad ne mogu da nadjem levu ruèku,a mozda je i nemam..trebalo bi da stavim odmah supermoto guvernalu ali to je veæ ozbiljna investicija.. [rofl]
a treba da vidim ¹ta od instalacije,prekidaèa,ruèica ostaje a ¹ta menjam..prednju gumu mi ovaj name¹ta veæ 10 dana,kao da je pravi.. [veryangry]

ЯЭВОЛУТИОН

ti sve neke strucnjake znas.....nego ne znam sta ti trazis u ovoj temi...za sta si ti strucan...za djevrek
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

ja sam struènjak za dezintegraciju.. [slomljenzid]

i ima da tra¾im ¹ta ja hoæu u ovoj temi,sve dok me Boban ne prozove da mu offujem po temi.. [watching]

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya


rboban

Imam neke iz LOUIS-a, mali i VELIKI, mali je naprasno prestao da radi sto mi daje signal da i VELIKI nece dugo......

A veliko je pitanje i TACNOSTI.... Ima neko iskustva sa UNIOROM???
Ride It Like You Stole It

Dzigi Boy

Citat: rboban poslato 27 Mart, 2011, 23:14
Ima neko iskustva sa UNIOROM???

SALIS SE!!!!!?????????  Sve sto je UNIOR je bolje od svega!!! Licno bi uvek pre uzeo UNIOR nego bilo kog drugog renomiranog svetskog proizvodjaca, bilo koji alat da je u pitanju.... [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Znaj da je sa alatom UNIOR i majstor junior!!!!!!!!  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

zmiya

nije taj unior ni¹ta posebno dobar,a ni posebno lo¹..jedina dobra stvar je ¹to ima¹ sve na komad da kupi¹ kad izgubi¹ ili polomi¹ ne¹to..

ЯЭВОЛУТИОН

Na tvom mestu ja se ne bih zezao . Nije velika razlika u ceni za alat koji ces koristiti ceo zivot.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sumi

Ljudi pomagajte!!!!! Imam jamahu fzr 1000-94 god.Pocelo mi je da se desava da motor ima blokadu na 4 hijlade obrtaja isto kao sto bi trebo da ima na 12000 obrtaja.Kad ga upalim hladnog i provozam sve je u redu cim se malo zagreje dodje do 4000 obrtaja i dalje ni makac i naravno tu mu je blokada.Probao sam u voznji to kad mi se desi da ga ugasim  na prekidac i kad ga upalim on proradi ali kad ga pustim ispod 4000 opet isto.Jel neko zna sta moze biti