Glavni meni

FZS 1000 Fazer 2003

Započeo jevta, 26 Oktobar, 2017, 11:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta

Prodajem Yamahu Fazer FZS 1000.puno opreme .Slajderi,ralica,podmazivaè lanca,rizoma migavci,MRA vizir,Tri kofera,pode¹avajuæe ruèice,,,,
3450e
0641433382

















UFF


jevta

Rekla ¾ena bolje da promenim motor nego nju [rofl]
Hteo bi ne¹to malo du¾e udobnije i komotnije za put.
Ovo mnogo nervozno

milomir22

Gde me naðe sad kad sam u besparici. S ovim ili banditom 1200/1250 u penziju bih komotno oti¹ao, jo¹ da je ie, ne bi bilo potrebe da se gleda bilo ¹ta drugo.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hurricane


jevta

Ako bude para FJR i skuter za lokal.
Ako ne idemo na slabije i udobnije mo¾da èak i mali strom.
Razmi¹ljao sam o XX ali sam ne¹to odustao
Multistrada me greje veæ neko vreme ali nikako da prelomim

Dukags

Da nisu pundravci? Ne mo¾ ti da izdr¾i¹ dugo ni motor i kad je najbolji?

banevuk

Citat: jevta poslato 26 Oktobar, 2017, 12:22
Ako bude para FJR i skuter za lokal.
Ako ne idemo na slabije i udobnije mo¾da èak i mali strom.
Razmi¹ljao sam o XX ali sam ne¹to odustao
Multistrada me greje veæ neko vreme ali nikako da prelomim
FJR i Bandit za lokal.Jeb'o skuter ;D

Hohštapler

Citat: jevta poslato 26 Oktobar, 2017, 12:22
Ako bude para FJR i skuter za lokal.
Ako ne idemo na slabije i udobnije mo¾da èak i mali strom.
Razmi¹ljao sam o XX ali sam ne¹to odustao
Multistrada me greje veæ neko vreme ali nikako da prelomim


[rofl] [clapp]
Nidje veze! U jednom postu 4 potpuno razlièita motora! Jedina sliènost im je ¹to imaju po 2 toèka!  ;D

edit:
a mislim da je ovaj fejzer najbolji "kompromis" izmeðu svih. Pitanje se samo nameæe... a ¹to ti ovo prodaje¹?  :D ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

jevta

#9
Da je kompromis i ja sam mislio.
15 cm manje sedi¹te nego na GSX 750 F
Ide,koèi mnogo dobro ali ne treba toliko
Ja sam ga uzeo kao najbolji kompromis ali se pokazalo da meni taj kompromis nije kompromis.
I ako se ne proda lepo æu se ja vozati dobrim motorom,stoji prodaja do poèetka sezone onda se stopira i ja odo na Tatre njime.
Tesno



Poreðenja radi



Hohštapler

Jbg, GSXf je kamion bio u poreðenju sa ovim. Jeste 750cc ali snage nigde, te¾ak, (i jes vala, najudobnije sedi¹ta na koje sam ikad seo), i imao oklope.
Malko ti je drastièna promena bila ;)
Mene je Slaninarov 600cc odu¹evio, i agregat i ciklistika, sve, mogu zamisliti ovo!  [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

jevta

I i takvi kao ti nisu merilo.Prvo se malo podgojite pa podgojite suvozaèicu i onda vidite rezultat. [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Nije to neki nepremostiv problem po lokalu i na kraæim vo¾njama se ne oseti ali.Kad sednete vi¹e dana po par stotina km onda vidi¹ ¹ta ti sve fali ,a èega ima vi¹ka.

Hattrick

Citat: jevta poslato 26 Oktobar, 2017, 18:29
Prvo se malo podgojite pa podgojite suvozaèicu i onda vidite rezultat.

[rofl] [rofl] [rofl]

Bori¹a

Citat: jevta poslato 26 Oktobar, 2017, 18:29
Kad sednete vi¹e dana po par stotina km onda vidi¹ ¹ta ti sve fali ,a èega ima vi¹ka.

tako sam ja shvatio da je moja honda kurac obican [rofl]

vetar lomi, ogibljenje nula, jedino sto na otvorenom putu trosi manje od 5 litara...

UFF

ostavis suvozacicu kuci i boli te kurac uzivas
ako ona bas bas zeli takodje da se vozi kupi lepo motor za sebe pa peglate zajedno a ne ko parazit na ledjima
mrzim jebene suvozace, em skupo platis svaki kg manje em ti se ona posere u racunicu posle kad sedne, em uglavnom pocne da ti sere kako ti da vozis i ne vozis svoj motor, idi bre peske ako ti se ne svidja ionako ne volim da vozim ikog jer nosim na sebi odgovornost za njihov zivot pored jebenih nepotrebnih kilograma

srbac

GSa1200  [rofl] [rofl] [rofl]  БИ ЕМ ДАБЛ ЈУ

milomir22

Citat: Ho¹tapler poslato 26 Oktobar, 2017, 18:04
Jbg, GSXf je kamion bio u poreðenju sa ovim. Jeste 750cc ali snage nigde, te¾ak, (i jes vala, najudobnije sedi¹ta na koje sam ikad seo), i imao oklope.
Malko ti je drastièna promena bila ;)
Mene je Slaninarov 600cc odu¹evio, i agregat i ciklistika, sve, mogu zamisliti ovo!  [thumb_up]

Jeste li vrteli vi to u obrtaje, to je uljara, idu one lepo, od 5-6 000 mora da ide, kad ide ovaj moj 600, mora i taj da vuèe i to vi¹e nego solidno.


Jevto, bez uvrede, ali mnogo vam lep¹e (naroèito u paru) stoji gsxf, ovaj fejzer ste potopili.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hohštapler

Istina, ja uvek vozim sam. Motor sam i birao po tome da dreknem njime par stotina na dan. I na SVu sam vozao 2500km u 4 dana... tako sam i skontao èega fali a èega ima vi¹ka ;)

@milomir
uz svo du¾no po¹tovanje prema svim vlasnicima gsxf (tu spadaju dva moja druga koji imaju 750cc i kum koji ima 600cc), navozao sam se tih motora, znaèi ne probao, nego idemo negde pa se menjamo, imam par stotina kilometara na svakom, ali taj motor je .... (sad tra¾im prigodnu reè a da nikog ne uvredim....)
ANEMIÈAN.
Ajd, valjda je to najbolji izraz...
Da zanemarimo polo¾aj sedenja, da zanemarimo masu, menjaè. sam agregat je ravna crta... nigde ni¹ta.

Savet: probaj fejzera 600cc pa æe¹ videti o èemu ti prièam ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

milomir22

Ima jo¹ jedna stvar, bandit ima 70 i ne¹to konja, a taj gsxf 10-15 vi¹e, ali je kriva obrtnog pomerena mnogo dalje i u su¹tini su isti agregati, ali i nisu, ne znam da li to ima neke veze ili ne.

Nema potrebe da se snebiva¹ s komentarima, ja se ne vreðam kada mi neko ka¾e da vozim slab motor i sam sam svestan da ima mnogo jaèih i boljih.

Davno sam od 600 ccm vozio kawu 636 koju nisam smeo uvek do kraja da zavræem, ali, koliko me seæanje slu¾i, nije bila toliko ubitaènija od ovog ¹to sada teram, u krajnjoj brzini je bila i o¹trija i br¾a, ali ni ovo nije tromo.

Prièali smo o ovome ono veèe u Vojsci, ako se seæa¹, nije da se vreðam, nego èisto mi nelogièno da je razlika ba¹ tolika u odnosu na druge 600-tke.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

rboban

Ja vozim GSXF, i mogu reci da bas uzivam, zadovoljan, svideo mi se u mnogo stvari.... niceg mi fali, pa ni snage.....  [welcome]
Ride It Like You Stole It