Glavni meni

Amerikama

Započeo Pericamali, 02 Mart, 2011, 12:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pericamali

Krenuo sam iz Kanade (Ontarija) autom do Kolorada i od datle krenem moje putesestvije sa motorinom
Waterloo-Kolorado Spring 2600km autom, smaranje ubi sve sama ravnica.

Pericamali

Pentranje po okolnim planinama

Pericamali

Sa mojim domacinima: Sine Bane, Jovica i Deni

Pericamali

Svaki dan na motoru, vozim na svim podlogama

Pericamali

Kolorado jos uvek

K_A_W_A

Druze, svaka cast, slike govore vise od 1000 reci. Bas bas ti zavidim. Rekao sam sebi da cu morati otici u te Amerike ;D

K_A_W_A

Samo jedno pitanje, cuo sam da su ogranicenja brzina jako stroga. Jel mozes da mi pojasnis malo, koliko se prosecno vozi, koje su brzine dozvoljene i dali i koliko su cesti radari? Jel gledaju na jedno oko ;) Jedno pitanje, tj.  4 pitanja ;)

MILJAN

Ajde Slobo, daj neki info jo¹-.... :)
Cave ab homine unius libri

Dzigi Boy

pratim..........

mi¹a bmw

Two wheels, one life

UFF

Evo kako sam ja prosao tamo sto se tice ogranicenja brzine
I to 2 puta..

Pericamali

Kanada je 100 km/h maksimala osim Alberte tamo je brzina nemogucih 110 km/h. Ako te nemaju u sistemu "Konjuktoru" onda te malo turpijaju i puste a ako si u sistemu i pravio prekrsaje e onda te turpijaju i oderute za sve zivo. Korektni su 100% jer im se neide na sud da bi se terali sa tobom a da nisi bezobrazan ili napaljeni klinac. U Kanadi najgori prekrisaj je: Pijan,brzina preko 50km/h i da si presao Skolski autobus kad stane i ispruzi STOP , Za to nema advokata koji te moze oprati i istog momenta ti skace osiguranje mesecno do 700$  a moze se desiti da te nece niko vise osigurati

Pericamali

Ja i Sine Bane krecemo za San Dijeg. Prva stanica pescane dine u Koloradu

Pericamali

Smestamo se u kampu  sred Nacionalnog parka gde duva vetric dvadesetcetiri sata ,vidise po planini peska,oka nisam sklopio

Pericamali

Na izlasku iz Kolarada nalazi se medja cetiri americke drzave tu smo se malo opustili i nastavili do Velikog kanjona gde smo naravno kampovali.
Bez vetra ali na minus dva

Pericamali

Kolorado Kanjon

Pericamali

Prvi put me je priroda napravila glupim. Nisam mogo da uporedim taj prizor, jadne  oci nisu mogle da fokusiraju
Veliki Kanjon je nesto ocaravajuce

ninja66


MIGE


Pericamali

Posle  Kanjona malo po HWY 66