Glavni meni

Moto oprema po nabavnim cenama

Započeo Milo¹*, 26 Februar, 2011, 21:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Milo¹*

U pitanju je MOTOFAST oprema koja se prodaje u USA. Ne zna se kvalitet ali bi trebalo da je u rangu sa IXS-om (neka me neko ispravi ako nisam u pravu).
Na¹ èlan Serdjo FIVA nam je ponudio da naruèimo moto opremu direktno od fabrike, bez posrednika, po nabavnim cenama. U ponudi svega i svaèega i cene su sme¹ne primer ko¾ne rukavice ko¹taju 15 evra.

©ta treba uraditi?


Na linkovima dole pogledajte katalog i cenovnik.
Gde videti cenu? Cena je prikazana u cenovniku pod ¹iframa artikla. U katalogu pogledajte ¹ifru proizvoda i pronaðite je u cenovniku. Cene su u USD i EUR.

KATALOG KLIK OVDE

CENOVNIK KLIK OVDE


Ok na¹li ste ¹ta ¾elite da naruèite..  Sad zajedno sa ¹ifrom artikla, velièinom, bojom, cenom i nazivom (npr. ko¾na jakna) po¹aljite post u ovu temu.


''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Nadalina

Hm hm
Nece da mi dozvoli da skinem cenovnik sa rapida uz objasnjenje da je vec 10 puta skinut i da vise ne postoji...
Dzukela u podznaku

Milo¹*

stavljam ponovo ali na drugi sajt, hvala za heads up Nado :)

edit probaj sad  [thumb_up]
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

sasafilipovic

Evo ih ovde da se ne ide preko spoljnog linka

Gavrolini

koji program otvara ovaj format cenovnika?

Nadalina

Dzukela u podznaku

sasafilipovic


sasafilipovic

#7
Ja naruèio:

MFI-9083   US$ 20.00   EURO 14.0

Naravno na ove cene se dodaje 20%carine, 18%PDV i minimum 10% transport.
Ali o tome æe verovatno neko drugi...

Od kengura :D
Ako vidite ne¹to povoljno u katalogu, javite...

Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Milo¹*

Ja sam se premerio i spadam u L kategoriju. Mislim da su brojevi maleeecno veæi nego na¹i. Znaèi ovo L je u stvari L - XL.
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

konjarnik

Sasa , kako si narucio , a velicina?
Ukrao si mi model, bas sam i ja odlucio da narucim iste,valjda imaju 2 kom. :D
I ja narucujem mfi-9083 , crne , velicina XL

sasafilipovic

:D
Upisao sam se kod Milo¹a, jbg. odo¹e oba para XL ;)

Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Milo¹*



Evo sve komplet, mu¹ki i ¾enski brojevi.
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Nadalina

Kako mrzim ove njihove glupave nacine merenja...
Primer... zenski broj 40 nemaju nigde na tabeli... E, sad.. posto oni imaju po dve M velicine 40-42, 2 L i tako(gledala na par tih americkih tabela), kako mi normalni ljudi da se orijentisemo!? Bre, bre, bre...
Jaknu cu potrefiti lako, ali paaantalone... uh, uh.... odoh da se smisljam dalje... ;D

Dzukela u podznaku

Milo¹*

I meni je frka sa pantalonama, L su mi po nekim merama taman a po nekim su mi male.. Jbg moraæu XL. Bolje to nego da mi budu male ove L
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

mazzi

Evo ja kao premerio sebe a malo i zenu :) I nadam se da postoji xS.

1.MFI-9031   US$ 92.90   EURO 67.50   crvena    xS
2.MFI-9023   US$ 37.65   EURO 26.30                  xS
3.MFI-9023   US$ 37.65   EURO 26.30                  L
4.MFI-9089   US$ 18.55   EURO 13.05   crvene     S
5.MFI-9093   US$ 19.00   EURO 13.35                  L

Nisam dobio odgovor do kad se narucuje i kad stize.

Milo¹*

Poslaæu poruku Serðu pa æemo videti ¹ta kako za dalje, biæete obave¹teni. ©to se mene tièe, ¹to pre to bolje.
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Nadalina

Ja sam sad poslala pp nasem kolegi Amerikancu da on meni resi moje nedoumice... ;D
Pa vam sutra javljam ako bude resio i generalno pitanje velicina... Ali, vi muski nemate problem sa tim... Vase tabele su ok... tako da, laaaako je vama!
Dzukela u podznaku

konjarnik

#19

I ja narucujem mfi-9083 , crne , velicina xl
i 1 kom mfi - 9100 , xl