Glavni meni

Suzuki Bandit 600

Započeo Lazza, 27 April, 2016, 11:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Lazza poslato 27 April, 2016, 12:30
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2015&mm=06&dd=08&nav_id=1001980
nadam se da ce ti biti jasnije.
Mamu im jebem lihvarsku, ni¹ta me ne iznenaðuje od unikradita, 3 godine retardi ne umeju da promene broj telefona u bazi, al' da otimaju kamatu umeju, kako im se svima treba najebati majke majèine...


Citat: Slaninar poslato 27 April, 2016, 14:24
Citat: penzos poslato 27 April, 2016, 14:21
Opa, ima ovde i naèitanih!  [clapp]  [thumb_up] Da, Adams je to lepo objasnio! Sa sreæom prodaja!

Biblija.  :)
©ta vi¹e, jedina koju priznajem... ;D

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

mali_zmaj

Popij jedan pangalaktièki grgolj blaster,oprosti se sa bajkom,bitno da ¾ena zavr¹i ili je zavr¹ila fax.

Bit æe motora...,nek supruga poku¹a naæi posao..,¾ivot ide dalje..

Banke nas ne jebu dva odsto,zato i jesu tu,na zapadu bi ih neko tu¾io,za neobavje¹tavanje o novom naèinu uplate,ovdje se izdrkavaju na narodu,mo¾e im se jer smo jebene kolonije i banana dr¾ave.... borba sa sistemom koji ne funkcioni¹e je zaèaran krug.. pizda im materina klo¹arska!!  I onda se èude ¹to iz Srbije i B i H,odlazi najvi¹e ¹kolovanih ljudi na zapad!!!!!!!
jin-jang

Slaninar

®enidba je pogubna po motociklizam...  :)

Ostavi motor, prodaj ¾enu! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazza

Citat: Slaninar poslato 27 April, 2016, 16:01
®enidba je pogubna po motociklizam...  :)

Ostavi motor, prodaj ¾enu! :)

lose sam unovcio kurac to je cinjenica :)
resice se valjda nekako nego ne dize mi se kredit da bi vratio kredit, ovo mi je nekako najbezbolnija varijanta za kucni budzet i najgora po mene
I may be dumb, but I'm not stupid.

feelgod

Buraz,

Ne kukaj nego vracaj kredit jer moze na milion rata.
Potrebni uslovi da se kredit ne bi vracao je da imas prosek iznad 8.5 i da zavrsis sve u roku.
Ja sam imao prosek deovoljan ali sam zbog obima pola u firmi u kojoj sam radio zakasio za diplomskim mesec i po dana.
Naravno firmu je bolelo uvo sto moram da vratim novce tako da sam sve do dinara vratio. Uz to nism prodao motor.
Zgrci se malo motor ti je fantazija.

Vucic peder nije kriv sto si u necemu zakazao, takva je situacija godinnama. Ja sam kredit vratio pre postojanja
SNS-a

Sacuvaj taj motoric prelep je.

DebeliZmaj

a hitno ti ?
1650e ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

jefto sto guzis coveka dok je u blatu?
nije lepo

Hohštapler

Kolko mo¾e da razvije?


ps. skinuo sam pdf Autostoperskog vodièa kroz galaxiju na engleskom. . na moru cu da je obrstim ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

...sa sve grgolj blasterima?

mareskin


Po¹to si sve vreme znao da postoji taj kredit ti si svakog meseca odvajao novac za ratu na stranu da bi kada ministarstvo objavi mogao da otplati¹ pristigle rate novoj banci. Ovde je oèigledno problem u kamati za koju nisi znao.
Ba¹ me interesuje koliko su zaraèunali?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bobangsxr

Citat: mareskin poslato 06 Maj, 2016, 13:17

Po¹to si sve vreme znao da postoji taj kredit ti si svakog meseca odvajao novac za ratu na stranu da bi kada ministarstvo objavi mogao da otplati¹ pristigle rate novoj banci. Ovde je oèigledno problem u kamati za koju nisi znao.
Ba¹ me interesuje koliko su zaraèunali?

Ovo se zove kulturan sex  ;D [rofl]

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

bigsheki

care sta da ti kazem sem da se saosecam sa tobom,sa 18 me ispalili roditelji za vozacku i prodam svoj apn4 da bi uplatio,nije me sramota reci da su mi suze isle.pre 3 godine kupujem kucu od drugara i fali mi 2000.kazem mu druze evo ti auto da ti ne dugujem (auto vredio 2800) on kaze daj motor ili nema trgovine.dao sam,morao radi neceg sto je prioritet kao i ti za svoju dragu.zelim ti da sto pre kupis drugi motor ako ovaj vec prodas teskog srca,veruj mi da se uglavnom u kratkom vermenu sklope kockice pa naleti nesto da se uzme.

Andreja

Usrano visoko "obrazovanje". Ubeðuju ljude da je potrebno da se obrazuju u njihovim ustanovama kako bi na¹li posao; kako bi njima davali pare :DVi¹e mo¾e da se nauèi preko interneta, jo¹ sami biramo sadr¾aj... Ali ne, jebani sistem funkcioni¹te tako da nema dobrog posla bez dobrog papira koji mora dobro da se plati...

Da nije tako, Lazza bi ðirao Bandita sa osmehom na licu jo¹ dugo, dugo...

Ua sistem!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

jevta

Citat: UFF poslato 06 Maj, 2016, 12:06
jefto sto guzis coveka dok je u blatu?
nije lepo
Nije lepo ni postaviti oglas u kome prodaje¹ tamo neki motor ,a od podataka stavi¹ da si du¾an kredit,a ne godi¹te kilometra¾u stanje.I ¹to je najgore ljuti¹ se kad ti neko ka¾e da si pogre¹io.
Ljudi moraju da shvate ¹ta su medveðe usluge i da budu zahvalni onima koji ih upuæuju na pravi put iako to u veæini sluèajeva bude bolno ispravljanje liène gre¹ke.
Inaèe sam apolitièan ali ono vuèiæu pederu stvarno nije bilo upotrebljeno ni na vreme ni na mestu.Ili mo¾da gre¹im po¹to nisam upuæen u pederastiju.

Glava Dole

Citat: Lazza poslato 27 April, 2016, 12:52
Ne pitaj, neki kredit treba da vratim  :violina:

Ovaj covek definitvno nije normalan, stomak me zabole [rofl]