Glavni meni

Kupujem motor, opet :D

Započeo Kanarinac, 18 April, 2016, 21:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Na slikama je sve do jaja :) pa jeste cilj da prodaju,ali ono moze da kupi samo neki glupi klinac koji pojma nema. Stvarno su lomovi,mene bi bilo sramota da prodajem ono kao extra i vrh

DebeliZmaj

pa da al on ne razmishlja tako
prodaje u vidjenom stanju i
libu ga ... kad ga proda nije vishe
njegov problem
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kanarinac

Dok ga neko ne nalupa, a veruj mi samo je pitanje kada ce. Ja sam u bgu pa nije problem,a zamisli potegne neko 200,250km i vidi ovo djubre. Ja sam debil otisao u Pazar da gledam i pojeo govno, jbg tamo ne mogu da se kurcim, na tudjem sam terenu

Kanarinac

Gledam sad na mobile.de motore kad ono medjutim [rofl] [rofl]




DebeliZmaj

moze da ti se ne svidja sto je turski znak
ali to je neka forma patriotizma ... nekome
znachi koreni, odakle su njegovi i to je ok
stavio je sta mu je bitno al nikoga nije
uvredio ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

To ¹to bi ti pobio sve muslimane je skroz druga stvar.. ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kanarinac

Red je da se pohvalim, motor je pazaren. Nisam uspeo da nadjem 2007,2008 u normalnom stanju pa sam presao na malo mladji. Kupljen kod nas nov, cista fabrika, nov lanac i lancanici. Sve u svemu prezadovoljan.


UFF

kroslpejn

a i sere te ta plava kolor sema samo tako

kosta92

Cestitam, dugo da te sluzi !!! :D :D
Lepa ko lutka !!! Daj jos slika!
Sam biras kako zivis ! :)

Andreja

Konaèno! Èestitam, nek je sa sreæom crossplane :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Prelep, nek je sa srecom... puno srecnih i sigurnih kilometara :)

Citat: UFF poslato 28 Jun, 2016, 00:33
kroslpejn

a i sere te ta plava kolor sema samo tako

Ja bas obozavam tu tamno plavo-crnu kombinaciju... bivsu tzr-ku sam tako farbao :D

Boban_m

Cestitam, da se u zdravlju navozas [thumb_up]

Kanarinac

#133
Hvala ljudi, hvala :)
Jbg na oglasima kod nas su bile 2 plave, jedna zuta i to je to :) prva plava je prodata jutro kada sam krenuo po ovu,zuta mi nesto ne lezi.
Verovali ili ne, imam jos dve slike, sad cu da ih obesim nista nisam slikao jos uvek :D
Jos se navikavam na motor, veze nema sa ovim sto sam do sad vozio ni zvuk ni ponasanje :) Od modifikacija sam mu ubacio led farove i led pozicije i mislim da je to to. Cekam slajdere da stignu, i razmisljam da li menjam nosac tablice, ovaj je bas uzasan :)

Inace dok sam cekao papire za prenos rasturio sam ceo motor :) Ispregledao sve plastike, na kraju oprao sve ocistio i vratio. Ocistio sam i govna ko prednjeg lancanika, nije mi jasno da masjtor kada je menjao lancanike i lanac nije ocistio okolo, sta je tu govana bilo

Kanarinac


mkt

svaka cast
lepo se navozaj

VR 46

Честитам,прелепа клавијатура,обожавам тај њихов звук!

Citat: Kanarinac poslato 28 Jun, 2016, 02:14



К'о да неко буљаво дете  вири  ;D
Twist of wrist!

Gavrolini

Citat: Kanarinac poslato 28 Jun, 2016, 02:12
Hvala ljudi, hvala :)
Jbg na oglasima kod nas su bile 2 plave, jedna zuta i to je to :) prva plava je prodata jutro kada sam krenuo po ovu,zuta mi nesto ne lezi.
Verovali ili ne, imam jos dve slike, sad cu da ih obesim nista nisam slikao jos uvek :D
Jos se navikavam na motor, veze nema sa ovim sto sam do sad vozio ni zvuk ni ponasanje :) Od modifikacija sam mu ubacio led farove i led pozicije i mislim da je to to. Cekam slajdere da stignu, i razmisljam da li menjam nosac tablice, ovaj je bas uzasan :)

Inace dok sam cekao papire za prenos rasturio sam ceo motor :) Ispregledao sve plastike, na kraju oprao sve ocistio i vratio. Ocistio sam i govna ko prednjeg lancanika, nije mi jasno da masjtor kada je menjao lancanike i lanac nije ocistio okolo, sta je tu govana bilo
Da te ne bedacim ali verovatno se nikad neces ni navici.  Koliko god cudno zvucalo ali taj motor ne ide nista posebno. A zvuk ako nisi zavoleo na prvu...nikad i neces.

Andreja

Gavro, ajde kapiram, 998 ide "slabo", RSV ide "slabo"... Ono, V2, nema neku bog_zna_kakvu konja¾u, samo ispucava odmah... Al' sad ga pretera, ispade da samo H2R ide pristojno sa svojih 300+ konja.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Jovan D

Kako ne ide posebno [doh] , ja ga nisam vozio ali kako motor od 180 ks i 180 kg mo¾e da ide, na prste se mogu nabrojati motori koji mo¾da mogu da idu bolje od njega i to su verovatno nijanse u pitanju...