Glavni meni

Privatan smestaj u Hrvatskoj ili Crna Gora

Započeo ada, 17 April, 2016, 01:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ada

Da li neko od forumasa, ili neko zna nekoga ko ima da izda smestaj negde na hrvatskom primorju, za èetvoroèlanu porodicu u periodu izmeðu 05.07 - 20,07. U pitanju je 10 noæi.
Mo¾e i crna gora ali ako se mora.

DebeliZmaj

letujte tamo gde su vam klali dedove...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


penzos

Svrati do Gospiæa, pa æe te oni uputiti na Jadovno ili Pag. A mo¾e¹ i do Pako¹tana, ima tamo finih ljudi. Ma svuda su fini!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

gmum44

Hvar prepun finih gejeva,Split prepun finih navijaca,sto kaze penzos fin neki narod!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Conti-Moto

Citat: DebeliZmaj poslato 17 April, 2016, 01:10
letujte tamo gde su vam klali dedove...


Ne razumem zasto toliko minusa DebelomZmaju ?
Covek kaze svoje misljenje koje nije daleko od istine ...
... a ja da idem negde gde nisam dobrodosao, nema sanse.
Novo !!!
Conti ROAD !!

ada

Pitanje je bilo da li neko zna neki smestaj, a ne politicka opredeljenost i ko je kome ¹ta i kako.
Ja barem na tu temu mogu debelo da opletem za razliku od vecine vas, ali to je bilo i ne ponovilo se.

Ako neko zna negde, vièite.

eclipse4

Citat: Conti-Moto poslato 17 April, 2016, 22:49
Citat: DebeliZmaj poslato 17 April, 2016, 01:10
letujte tamo gde su vam klali dedove...


Ne razumem zasto toliko minusa DebelomZmaju ?
Covek kaze svoje misljenje koje nije daleko od istine ...
... a ja da idem negde gde nisam dobrodosao, nema sanse.

nije da nije daleko vec jeste istina.
ja mu ispravio jedan minus...

Hohštapler

Ja od 2011. idem u Hrvatsku svake godine, NIKAD NIKO NI©TA, autom, ZR tablice.
Prièam kako uvek prièam (Novosadski ¹to bi vi rekli), tra¾im hleb ne kruh, kad me pitaju odakle sam - ka¾em. To sam ¹to sam.
Svugde je raja raja, gledaju kako da plate raèune i i¹koluju decu.. Svi hteli svoje dr¾ave i demokratiju, smetala vam Yuga, raj na zemlji, eto sad, svi u kreditima ali su "etnièki èisti" i raspodeljeni u svoje prèvare od dr¾ava.. jebale nas one.
Bio i na Hvaru (Jelsa) i Dubrovnik  i Pula po dve godine, pro¹ao obalu uzdu¾ i popreko, u maju æu u Umag.
Jebe mi se vi¹e bre za rat, nisam imao veze s njim, oæu bre da putujem, da se vozam, da upoznajem ljude, mani te me mr¾e i ¾ivljenja u peæini.. ko neæe da ide nek ne ide.
Mog pradedu su u sred Zrenjanina na katolièkom groblju streljali partizani posle rata, bez suðenja bez dokaza bez ièega, bio je maðar pa im to bilo valjda dovoljno, toliko o tome ko mi je klao dedove.

Od 2010. nisam letovao u CG - niti æu. Tamo sam se 10 puta osetio nepo¾eljnim, sa njihovom kulturom i pona¹anjem.

Ada, ako hoæe¹, imam mail od èoveka kod kojeg zadnje 2 godine letujem u Puli, super lik, super sme¹taj, parking, blizu Verudele (pla¾a) i 10-15min pe¹ke do centra (nazad je du¾e - uzbrdo! :P )
ako oæe¹, poslaæu to.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

Citat: Ho¹tapler poslato 17 April, 2016, 23:34
Ja od 2011. idem u Hrvatsku svake godine, NIKAD NIKO NI©TA, autom, ZR tablice.

stvarno si smesan pa oni misle da je ZR zapravo ZadaR 

;D ;D ;D

Hohštapler

..
Citat: eclipse4 poslato 17 April, 2016, 23:37
Citat: Ho¹tapler poslato 17 April, 2016, 23:34
Ja od 2011. idem u Hrvatsku svake godine, NIKAD NIKO NI©TA, autom, ZR tablice.

stvarno si smesan pa oni misle da je ZR zapravo ZadaR  

;D ;D ;D

Ako. Posle ZR stoji grb sa èetiri C ;)

Al kontam da 50% njih nema pojma ¹ta je ZR, al za BG veæ sumnjam ...
Jbg, ima nekad prednosti kad si iz Pièke Materine ¹to bi rek'o Uff...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Ho¹tapler poslato 17 April, 2016, 23:39
..
Citat: eclipse4 poslato 17 April, 2016, 23:37
Citat: Ho¹tapler poslato 17 April, 2016, 23:34
Ja od 2011. idem u Hrvatsku svake godine, NIKAD NIKO NI©TA, autom, ZR tablice.

stvarno si smesan pa oni misle da je ZR zapravo ZadaR 

;D ;D ;D

Ako. Posle ZR stoji grb sa èetiri C ;)

Al kontam da 50% njih nema pojma ¹ta je ZR, al za BG veæ sumnjam ...
Jbg, ima nekad prednosti kad si iz Pièke Materine ¹to bi rek'o Uff...

Problem je ¹to se ovde mnogo zaboravlja. Oni ne zaboravljaju i njihova istorija se stalno ponavlja na ¹tetu Srba. Kada ti dr¾avni vrh propagira fa¹izam te¹ko da mo¾e da bude da se radi o malom broju zaluðenih nacionalista.

Ko hoæe da ide, neka ide. Ja se lièno ne bi oseæao prijatno. Skoro je bio dogaðaj u Zagrebu na koji bi i¹ao samo da je bio u nekoj drugoj zemlji. Tamo ne.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

srbac

Citat: Conti-Moto poslato 17 April, 2016, 22:49
Citat: DebeliZmaj poslato 17 April, 2016, 01:10
letujte tamo gde su vam klali dedove...


Ne razumem zasto toliko minusa DebelomZmaju ?
Covek kaze svoje misljenje koje nije daleko od istine ...
... a ja da idem negde gde nisam dobrodosao, nema sanse.

Pa na primer sto je u temi gde je covek tra¾io nesto sto mu treba ( i doneo odluku da ide tamo ) on upada sa nekakvim primitivnim izjavama !!!  [dunce]

Joker

Citat: mareskin poslato 17 April, 2016, 23:47
Citat: Ho¹tapler poslato 17 April, 2016, 23:39
..
Citat: eclipse4 poslato 17 April, 2016, 23:37
Citat: Ho¹tapler poslato 17 April, 2016, 23:34
Ja od 2011. idem u Hrvatsku svake godine, NIKAD NIKO NI©TA, autom, ZR tablice.

stvarno si smesan pa oni misle da je ZR zapravo ZadaR 

;D ;D ;D

Ako. Posle ZR stoji grb sa èetiri C ;)

Al kontam da 50% njih nema pojma ¹ta je ZR, al za BG veæ sumnjam ...
Jbg, ima nekad prednosti kad si iz Pièke Materine ¹to bi rek'o Uff...

Problem je ¹to se ovde mnogo zaboravlja. Oni ne zaboravljaju..


Ne burazeru, mi smo samo veci ljudi od njih...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Biker-Boy

Pa realno, gde god da krenes, uvek je u istoriji novijoj ili starijoj, neko nekome negde klao dedove, onda najbolje da niko nigde ne ide, jer gde god odes tamo negde je neko klao mog dedu ili je mozda moj deda nekog klao, ma bre i s komsijama preko puta se ljudi pokolju, najbolje da svi sedimo kuci...
Onda ni u Grcku nebi smeli da idemo jer je pre 600 godina Car Dusan pokorio njihovu zemlju, pa bi Grci trebali da nas mrze i da nismo dobrodosli itd...
Da budem iskren, ni meni se ni malo ne svidja ova nova vlast u Hrvatskoj koja ne krije svoje simpatije prema usponu nacionalizma i svemu sto ide uz to, ali to je vec druga prica...
I feel the need..... the need for speed !!!

mareskin


Osim ¹to su hrvati imali dr¾avnu politiku klanja Srba. I ¹to su se takmièili u logorima ko æe vi¹e ljudi da pokolje. Tako da to ne mo¾e biti statistièka gre¹ka.
I ¹to su im godinama za svake izbore glavni krivci Srbi koji se njima uop¹te ne bave.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

stilgar

@Hostapler
jesi naucio tekst pesme Danke dojcland da mozes da zapevas u kaficu da slucajno ne najebes ako neznas  tekst. Hteli su svabe nek im svabe ostavljaju pare na jadranu. nikad vise moj evro videti nece.
! No longer available
! No longer available
da utvrde gradivo ljubitelji hrvatskog jadrana.


Conti-Moto

Citat: srbac poslato 17 April, 2016, 23:51
Citat: Conti-Moto poslato 17 April, 2016, 22:49
Citat: DebeliZmaj poslato 17 April, 2016, 01:10
letujte tamo gde su vam klali dedove...


Ne razumem zasto toliko minusa DebelomZmaju ?
Covek kaze svoje misljenje koje nije daleko od istine ...
... a ja da idem negde gde nisam dobrodosao, nema sanse.

Pa na primer sto je u temi gde je covek tra¾io nesto sto mu treba ( i doneo odluku da ide tamo ) on upada sa nekakvim primitivnim izjavama !!!  [dunce]

Ti si na ovom forumu duze nego ja i znas mnogo bolje kako funkcionise, ovde pitanja i odgovore ne pisu
roboti ili botovi nego (uglavnom) ljudi i Manijaci. Meni DebeliZmaj nije drag ali mi je simpatican i zato sam
ga smestio u trpni mod. Njemu je sve ovo igra i zato se i ponasa tako, verovatno ima potrebu za tim ...
Ada je pitao u vezi smestaja na moru, dobice pomoc kao i iskren i pravi odgovor ali kroz malo vise postova,
svako mora malo da se olaksa ili povede temu na svoju vodenicu ali na kraju se uvek dodje do sustine.
Andrej (Ho¹tapler) mu je vec ponudio pomoc, ja mu mogu pomoci oko smestaja u Zadru (ali mu to ne savetujem),
bolje je malo vise prema Sloveniji.
Par puta godisnje odem u Hrvatsku, i poslovno i privatno, jos nikad nisam imao neki konkretan problem ali osecam
napetost i nelagodu, za nesimpaticna (nasilna) ponasanja prema strancima sa nasih prostora znam par primera od meni bliskih ljudi.
Hrvatska ima lepo more, lepu obalu i prirodu ali cu za odmor ipak birati nesto drugo.
Novo !!!
Conti ROAD !!