Glavni meni

Idealna stolica-fotelja za rad

Započeo UFF, 22 Februar, 2011, 03:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Moja portaga za idelnim resenjem za ljude sa problematicnom kicmom koji dosta vremena provode sedeci

Gvozden

Dobra fora...sad se setih da Aldo Drudi ima pun studio recaro sedi¹ta...®alili smo se direktoru da hoæemo recaro ako hoæe vrh dizajn hihihihih Samo nikako da prihvate zahtev.
Proveriæu ti sutra za sedi¹te....

UFF

Hvala!
Samo jedna napomena:
Recaro jeste odlican brend ali ne dolazi u obir ovo sportsko sranje od sedista koje je em tvrdo i neudobno em sedis pod 90% ko retardirana uplasena zena koja je tek polozila voznju pa nabila sebi volan u facu, jer glavni razlog zbog kojeg ovo uopste radim je udobnost i mogucnost podesavanja ugla sedenja (naigba naslona a na vecini sedista i nogu) koji bi odgovarali mojoj diskus herniji
Takodje nemora da bude kadica (necu nigde da odletim u krivini ;) ) ali mora kozno zbog odrzavanja

gmum44

pogledaj na auto otpadu "STEFAN" na ibarskoj odmah ispod toplane , tu sam ja za bubu kupio sedista od golfa 4.
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

farbach

Moze vaka radionicka?
Ne prodajem, samo se hvalim.

UFF

:)
Ako moze da se obori naslon i presvuce u kozu onda moze
Kadica nicemu ne sluzi ako se ne kreces
Ja bi radije nesto vako

dul-boy

Hmmm...Jedino ako ti treba za gajbu. Koza nije prakticna za auto zimi je suvise hladna a leti vrela...Ja licno nikad ne bih uzeo auto sa koznim sedistima.


UFF

dul-boy to je stvar ukusa i da treba mi za gajbu a na primer ja kozu u kolima vise volim od bilo koje druge opreme
Znam da zimi ladi a leti pece po bulji, ako je ne mazes ispuca a ako je namazes klizis po njoj itd ali sta cu kad volem jbg uvek bi pre uzeo kozu nego klimu u kolima

mrle fala za link ali vidi u kakvom su stanju jbt ne bi to ni dzabe uzeo plus presvlacio ih je sam u skaj (eko kozu) koji leti smrdi kad je vruce i traje max 2 godine
To mogu i sam tj da kupim ovo sa slike i da mi drugar presvuce ali ja hocu pravu kozu..

mrle

Citat: UFF poslato 22 Februar, 2011, 13:31
dul-boy to je stvar ukusa i da treba mi za gajbu a na primer ja kozu u kolima vise volim od bilo koje druge opreme
Znam da zimi ladi a leti pece po bulji, ako je ne mazes ispuca a ako je namazes klizis po njoj itd ali sta cu kad volem jbg uvek bi pre uzeo kozu nego klimu u kolima

mrle fala za link ali vidi u kakvom su stanju jbt ne bi to ni dzabe uzeo plus presvlacio ih je sam u skaj (eko kozu) koji leti smrdi kad je vruce i traje max 2 godine
To mogu i sam tj da kupim ovo sa slike i da mi drugar presvuce ali ja hocu pravu kozu..

pa i postavio sam link da te zajebavam :)

UFF

Pa bas ti fala druze
Aj sad zovi nekog ko ima otpad pa mi postavi nesto bolje ;)


Gvozden

U bre svetac ovo kao iz Opel Comba-corse!?...Nije da ne bi pasovalo..hihihi

Gašpar


Dzambo

Citat: UFF poslato 22 Februar, 2011, 10:12
:)
Ako moze da se obori naslon i presvuce u kozu onda moze
Kadica nicemu ne sluzi ako se ne kreces
Ja bi radije nesto vako

Uffe jel znas od kojeg je tacno automobila ovo sediste?


UFF

svetac hvala - ne hvala
dzambo ne znam a i ne zelim da saznam :)

Dzambo

Ako dobro vidim, cini mi se da je na naslonu za glavu trozubac.... A to znaci Maserati...... E jbg....

UFF

Evo ovde je neki konjic na naslonu
sta to znaci?  8)

Kanarinac

Aj sad cu da proverim, mozda ti nadjem neshto iz e36ce i to bas kozno. Ako nije prodao naravno