Glavni meni

Savet za vrstu ulja Honda CBR1000RR

Započeo Gligoric, 10 Oktobar, 2015, 02:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gligoric

Moja dilema je da li u "nov" motor sipati 5w40 ili 10w40..  Motor je Honda CBR1000RR 2700km prejenih.


UFF

10w40, a moze i 15w50 npr

sto bi sipao 5?

to je RR nije all season enduraca hoces da vozis po zaledjenoj adi u januaru?

Flavius Valerius Aurelius

#2
Kad je ulje u pitanju, sta god da neko napise kao savet, uvek je tu jos neko pametniji da to prepravi jer on naravno on zna bolje od svih ... [blahblah]
Tako da, slazem se u potpunosti sa Ufom za 15w-50 [thumb_up], spomenuo si u jednom postu da si vozio na stazi na 40+, mogu samo da zamislim koliko se greje tada.
Ja koristim ovo i nemam zamerke.
http://ulja.rs/shop/castrol-power-racing-4t-10w50-1litar/



SSZGO

HONDA servis sipa

honda hp4 10w40 sinteticko ulje i filter na svakih 5000km
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hohštapler


...Castrol je super, samo ja castrol naruèujem iz Luisa, kod nas kupiti castrol je za mene velika kocka...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

Moja hiljadarka je bila ukradena sa tacno 2700km hahaha

Flavius Valerius Aurelius

Citat: Ho¹tapler poslato 10 Oktobar, 2015, 08:35

...Castrol je super, samo ja castrol naruèujem iz Luisa, kod nas kupiti castrol je za mene velika kocka...
Sto? Prepakuju neki skart ili ...?

juga

Citat: Ho¹tapler poslato 10 Oktobar, 2015, 08:35

...Castrol je super, samo ja castrol naruèujem iz Luisa, kod nas kupiti castrol je za mene velika kocka...

Kupljeno kod jedno mog drugara inaèe takodje bajkera, uvoznik.Uff proveravao i uporedjivao do detalja ka¾e original!

Gligoric

Kupis castrol kod Radulovica i nema problema,sipacu POWER 1 10w40 :)

sasa ns 1

imam ja castrola power 1 racing 10-50 donesen iz nemacke,sa hi-flo filterom  4 litre 50e,cena je mala zato sto je staro zeleno pakovanje,iamm jos dve kantice.Doneo sam i zimus i uzelo mi je pak kolega sa manijaka.trazim jos jednog kolegu da podelimo jednu kanticu ,znaci meni 2 litre u versisa i njemu 2, ili meni 2 a nekom kome treba 6 litara,sasa novi sad 0641352299