Glavni meni

Alat za lanac potreban

Započeo BOKYBOY, 13 Avgust, 2015, 16:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Kao sto naslov kaze,hitno potreban alat ili neko ko ce samo da dodje sa istim i da mi spoji lanac...ja cu sve da zamenim pre toga i bice sve spremno...nemam bre pare za majstora vise,ostao sam bez kinte...al za pivo ce da se nadje... [cheers] [cheers] [cheers]

Upomoc Manijaci... :(

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Darko

Brate , Djura ima taj kurcic ... Zovi ga ... Sad mi pade na-pamet ;)

clutch&brake

Jbga na moru sam. Ako se ne snadjes do sutra idi u lipovicu i uzmi alat. Ne mogu drugacije da ti pomognem
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

@Zvuk...ne smem brate,nisam bas nezan sa cekicem,sjebacu lanac...
@El Jefe...daleko mi Bokilic...
@Dare...sad sam zvao Djuru,nema taj alat,on je radio kirnerom...
@Njanja...hvala brate moj,daleko mi je...

...elem,zamenio lancanike...ostao stari lanac...lancanici korak 530 a lanac 532...nesto mi ne lezi jedno sa drugim...cekam pomoc i dalje... :'(

Lazic


Darko

Skini jbt taj stari lanac , ne vozi ga , iskrivices zuBce ;)


bobangsxr

Pa to ti nije dobro [facepalm]   trebao si da nadjes nekog da ti pomogne i da drzi kontru cekicem a ti da ga kuckas drugim cekicem na cetri strane kao sto je fabricki  [hello]


Edit... popravi to... ova leva ima sigurno da izadje... uopste nije dobro... trebao si prvo da stegnes nekim klestima spojku celu pa da cukas

srbac

Ni¹ta ne mo¾e¹ zeznuti. lepo slo¾i gumice, podma¾i osovinice, sa veæim papagajkama stegni dok ne nalegne spojka do kraja i onda lepo zanituj sa malim èekiæem a sa velikim dr¾i apsec ! Slobodno ga zanituj do kraja jer se lanac ne mo¾e ukoèiti jer ima rame dokle nale¾e spojka !!! Èak sa èekiæem kad se zanituje sa po obe strane osovinice po malo, ne mo¾e se skoro poznati gde je nitovano !!! Jedino da ne zezne¹ pa da ostavi¹ dugaèak ili kratak!!!

srbac


BOKYBOY


Darko

Ili ti - nije mu niko drzao APCES

hahahahhah


Lazic

Jo¹ lep¹e sam odmah rekao, Juuuuugaaaaa... ;D

MIGE

idi bre Boky,sto nisi nagnao neku pionirku dok ti nije stigao alat???koliko vidim,moraces ti to ponovo da cukas  :(

penzos

 :o  [facepalm] Nekim ljudima ne treba davati èekiæ!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Glava Dole

A realno sta ce da fali ovom lancu sem sto ruzno izgleda? S ozbirom koliko su izubijani krajevi nema sanse da ce da ispadne a to i jeste cilj :D

Andreja

I ja mislim da neæe da ispadne ali manijaci samo tra¾e razlog za zajebavanje.









Ne kapiram za¹to, ajde da je u pitanju motor od 1000ccm...  [rofl]  :P

©alu na stranu, ja mislim da æe to da dr¾i.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D