Glavni meni

Trazi se spojnica za did VA9 - hitno

Započeo Vladamir, 22 Jun, 2015, 15:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vladamir

Potrebna mi je hitno spojnica za fabricki lanac na suzukiju k5 1000. Oznaka na lancu je did VA9 530. Debljina osovine je 5,2mm
Dajte gde da kupim sto pre? Did zvmx i did vx spojnice ne odgovaraju.

clutch&brake

comp co ili guevara? zvao da pitas?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Vladamir

I narucio obe gore navedene i ne odgovara

Hurricane

#3
ne odgovara zato ¹to je DID lanac za fabrièku ugradnju u pitanju, skrati ga i od toga ¹to bude¹ skratio napravi spojnicu home - made...

¹to su ti prodali kad su znali da neæe pasovati?

..ili tra¾i od drugog proizvoðaèa po merama, mora¹ sve izmeriti..

..eventualno ako nisi lanac presekao iskoristi tu spojku gde si ga rastavio..

Ivicat

Ako ne gresim, Boris je imao isti problem.

Hurricane

..to je tako i zami¹ljeno, da bude problem..

zato se ti fabrièki lanci ako se veæ moraju skidati i vraæati bez zamene novim kompletom, skidaju tako da se spase taj link gde se prekida..

Vladamir

Citat: hurricane poslato 22 Jun, 2015, 15:47
ne odgovara zato ¹to je DID lanac za fabrièku ugradnju u pitanju, skrati ga i od toga ¹to bude¹ skratio napravi spojnicu home - made...

¹to su ti prodali kad su znali da neæe pasovati?

..ili tra¾i od drugog proizvoðaèa po merama, mora¹ sve izmeriti..

..eventualno ako nisi lanac presekao iskoristi tu spojku gde si ga rastavio..

Presecen je jbg. Kako skratiti i napraviti spojnicu a da bude pouzdana?

Vladamir

Ljudi, da li je moguæe da niko nema neku adekvatnu spojnicu? Suzuki part number: 27620-40F10
Motor postao nekretnina zbog tog dela...

Ako neko ima nekakve spojnice drugih proizvodjaèa bitno mi je da dimenziono odgovaraju posto did vx 530 i did zvmx 530 ne odgovaraju. Osovinice su predebele (5.4mm).

Potrebna je spojka u koraku 530, sa debljinom osovinica 5.2mm !!! i duzinom osovinica od 24-25mm


Hvala unapred.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Vladamir poslato 28 Jun, 2015, 13:49
Ljudi, da li je moguæe da niko nema neku adekvatnu spojnicu? Suzuki part number: 27620-40F10
Motor postao nekretnina zbog tog dela...

Ako neko ima nekakve spojnice drugih proizvodjaèa bitno mi je da dimenziono odgovaraju posto did vx 530 i did zvmx 530 ne odgovaraju. Osovinice su predebele (5.4mm).

Potrebna je spojka u koraku 530, sa debljinom osovinica 5.2mm !!! i duzinom osovinica od 24-25mm


Hvala unapred.

rekao sam ti preko poruke....u pitanju je endless chain i nema spojnica....to sto postoji kao deo u kataloga nema veze,,,,,mozda ima kao deo u americi ali u evropi nema.....trazio sam pre par godina otprile istu stvar i to je bio odgovor suzuki dealershipa u nemackoj....
oznaka lanca je "did 50va9" i fabricki je za suzukija prva ugradnja....cak nema da se kupi ni u suzukiu kao rezervni deo ceo lanac.....bar ne u nemackoj.....jbg.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Conti-Moto

Pozovi u ponedeljak Motobox na 021/6791016,
Imam dosta spojnica na stanju.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Vladamir

Conti-moto Samo jedna ima na stanju u koraku 530. I ona je sa osovinama debljim od 5.2mm

Neverovatno da ovako nesto ne moze da se nadje.

ЯЭВОЛУТИОН

ne postoji...nemoj vise da zoves ljude....fabricki lanac i ne mozes ga kupiti kao rezervni deo...kraj.

digni ruke od tog lanca, jer spojnicu neces naci....eventualno ako nadjes parce original lanca...a ko to jos skida ako je dobro...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Vladamir

Postoji! Nabavih danas od Mr.Racer-a u Starom Selu.