Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Dimitrije se 3 puta izvrnuo na levu stranu, sve ¹to sam lepio sodom bikarbonom i super lepkom dr¾i i dalje... ;D

E da, juèe sam na svom motoru konaèno ispravio levi fudaster kako treba i polugu menjaèa standardno kod levih izvrtanja... :D

misa-pei

Citat: UFF poslato 16 Oktobar, 2017, 10:21
jbg bio sam malo vise umoran, htedoh da pomerim juga, setih se na vreme da stanem da ga ne oborim ali kuka... da je nisam montirao nista ne bi ni bilo
da mi je ovo neko drugi uradio mnogo bi se iznervirao, ovako samo da se smejem sam sebi retardu

Niko ne mo¾e da me iznervira koliko mogu sam sebe da iznerviram. Dobro je da ovo prima¹ s budistièkim mirom :D :D :D. Jbg, de¹ava se.
Država je najveći neprijatelj naroda

Hurricane

...da de¹ava se, posebno da se sam sa sobom sudari¹  [rofl]

megaidiot


mareskin

Citat: Hurricane poslato 16 Oktobar, 2017, 11:27
...da de¹ava se, posebno da se sam sa sobom sudari¹  [rofl]

Za to mora¹ da bude¹ posebna vrsta ljudi ;D
Ali jebi ga dobro je pro¹lo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bigbad86

Ja mislim da parkiras motor na sred parkinga i sednes u juga da ga gadjas ovako kukom, ne bi ga pogodio...

UFF

Citat: megaidiot poslato 16 Oktobar, 2017, 11:46
Citat: UFF poslato 16 Oktobar, 2017, 10:21da je nisam montirao nista ne bi ni bilo
opet ostoja kriv za sve. [rofl]

pa naravno da je kriv
znao je sta ce da se desi pa odmah po povratku iz nemacke pobeze jos dalje za rusiju  [bejzbolka]




Citat: Hurricane poslato 16 Oktobar, 2017, 11:27
...da de¹ava se, posebno da se sam sa sobom sudari¹  [rofl]

razmisljam da li danas da zovem  [policaja] da prijavim pijanu budalu od sinoc pa mozda naplatim nesto od osiguranja? :D

Hurricane

...nego kako, ¹ta ima da zove¹ cajkane, sastavi¹ lepo sam sa sobom euro zapisnik  ;D

viper

To æe super lepak i soda bikarbona sve da re¹e 😉

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mrle

Citat: Hurricane poslato 16 Oktobar, 2017, 11:27
...da de¹ava se, posebno da se sam sa sobom sudari¹  [rofl]

na 4:20 "Oliver je sam sebe pregazio"
Mada ceo klip je kao da jesniman na MM okupljanju

! No longer available

Lazic


niki64

Jooooj crni Ufe, zar nemas parking senzore i rikverc kameru na Juga?   [panic] [panic]
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

sasa ns 1

Citat: Laziæ poslato 16 Oktobar, 2017, 11:04
Dimitrije se 3 puta izvrnuo na levu stranu, sve ¹to sam lepio sodom bikarbonom i super lepkom dr¾i i dalje... ;D

E da, juèe sam na svom motoru konaèno ispravio levi fudaster kako treba i polugu menjaèa standardno kod levih izvrtanja... :D
super lepak kontam da moze dobro da zalepi al neshvatam cemu sluzi soda bikarbona

Boban_m

Pa ako te u toku lijepljenja uhvati gorusica.

Glava Dole


stalker92

Uffe, hoæe¹ da se menjamo? Moj Yugo nema kuku :P

Lazic

#6536
Citat: Boban_m poslato 16 Oktobar, 2017, 22:20
Pa ako te u toku lijepljenja uhvati gorusica.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-*  [srce]


@Sa¹a ns1:
Ne prati¹ na èasu odavno, mada sam èak i ja otkrio pre par dana... Tj, znao sam od ranije od Milo¹a96 al' sam zaboravio... Kad pome¹a¹ super lepak i sodu bikarbonu dobije¹ u roku od odma' okamenjen spoj...

Kod mene na plastikama sam prvo zalepio samo super lepkom da dr¾i oblik, onda preko pukotine sipa¹ malo vi¹e, recimo 5mm u ¹irinu, preko pospe¹ sodu i kao kamen... 10 puta jeftinije od dvokomponentnih lepaka, ste¾e se u roku od par sekundi i za sada se pokazalo jako do 00... ;D [cheers]










stalker92

Oprao sinoæ motor, i u znak zahvalnosti mi proradilo dugo svetlo... Videæemo koliko dugo æe da potraje :D

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]
Tako je meni radio luster u predsoblju, malo radi malo ne radi, fasung bio lo¹... Prièao kolegi, on me gleda i pita, a ¹to to ne sredi¹...? Gledao ga belo par sekundi, onda je zakljuèio, aha, mrzi te... ;D
Isto veèe sam ga skinuo i sredio... ;D

mali_zmaj

Citat: stalker92 poslato 19 Oktobar, 2017, 11:07
Oprao sinoæ motor, i u znak zahvalnosti mi proradilo dugo svetlo... Videæemo koliko dugo æe da potraje :D

Znaèi d¾aba je Milo¹ radio generalku na 44 strane,sami ga je trebao oprati!!!  ;)
jin-jang