Glavni meni

Izduvi

Započeo UFF, 29 Januar, 2011, 20:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Kako su meni rekli zadnji put kad sam se cuo sa Robertom....to su ispeglali....sad radi za Akrapovica topove i vise ne radi za domace trziste.....sklopio je ugovor i sad radi samo za Akrapovica......
Sto se tice EBaya pazi da te ne prevare ...par puta su mi poslali razvaljene auspuhe koje su prodavali kao nove i neraspakovane....probao sam da se zalim ali mi nisu izasli u suret....kazu amerikanci da vise veruju svojim gradjanima , nego tamo nekima iz evrope....hteo sam i da ih tuzim ali mi je advokat rekao da nemam nikakve sanse.....Carinu mi nisu naplatili , a da jesu, oda bi bilo mnogo lakse....tamo u carinskoj ispostavi slikaju ono sto carine, pa bi mogao da dokazem da su auspusi osteceni...bolje ti plati carinu, bar znas da te nece zajebati.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazza

Ovo za Roberta sam cuo da je dobio njihovu licencu i mnogo mi je drago zbog njega ! Pitam se da li bi mogao da napravi takav auspuh a samo da im ne prijavi, sigurno bi mnogo jeftinije izaslo nego sa nalepnicom i serijskim brojem...
I may be dumb, but I'm not stupid.

ЯЭВОЛУТИОН

Nema vremena...i kaze da ne moze da postigne.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazza

Ma verovatno samo nece da se zeza sa tim, moze da izgubi licencu a oni ga verovatno placaju dobro ! Posteno je dobar majstor, secam ga se iz perioda tecne kompresije...
I may be dumb, but I'm not stupid.

bokilic

pa jeste,samo vi pravite i kupujte neke tamo auspluhe,a posle kad zafali kompresije ko borisi....
sta onda.....
brmmmm

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

ЯЭВОЛУТИОН

A ti Bokilicu nemoj da kenjas....covek postavio ozbiljno pitanje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

pa ozbiljno,ako stavi neke omasene auspluhe...imace problem...
vece izduvavanje nego sto treba...vece hladjenje,hladnija smesa...bla bla...
brmmmm

Jefta

Citat: UFF poslato 16 April, 2012, 19:22
Citat: Jefta poslato 16 April, 2012, 17:21
А тај пејпал почео да ради код нас. Нисам знао.
Иначе Робертови издуви се чују за све паре. Стварно добар звук.
Неко ми је рекао да је Роберт престао да ради. Типа комшија га је пријавио и дошла му је инспекција и затворила му радионицу. Јел зна неко нешто о томе????
Добро рекао прочитао, знам да сам негде видео :-)  :-)  :-)


[prebicute]    [prebicute]

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,581.0.html


Gašpar

Da li se ti drogiras?

AndreyRR

naravno da moze

Gašpar

Kako ce bre da izgleda izduv od 10cm na K7+1 ?  [facepalm]

Andjelo

Citat: Gaspar poslato 17 April, 2012, 22:24
Kako ce bre da izgleda izduv od 10cm na K7+1 ?  [facepalm]
pa  nije bas 10cm vec nekih 200mm

UFF

kupuj
do jaja ce da mu stoje :D

AndreyRR

pusti ti gasu,on je ljubomoran

borkos

Bio bi unikatan sa tim izduvom,to je sigurno...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

GSXR1000

Jbga ljudi ne razumem se toliko...U procesu ucenja sam sto se tice mnogih stvari.Vazno je da imam zelju.
Vidim da cu na kraju puci 2500 e na Akrapa kod ovih nasih lopova.

borkos

Citat: Gaspar poslato 16 April, 2012, 16:39
Ali moras nekoga da nadjes iz nerazvijene opstine. Nemoj slucajno da stavis svoje ime i prezime i pogresnu adresu iz nekog sela. Moze da se desi da ti zamrznu parice na racunu i da ih nikada ne dignes.

Predlazem ti da castis nekoga sa sela da registruje na sebe. Mozda cak i onoga kome prodas traktor :D

Moj ortak je kupovao tako,a posto smo mi nerazvijena opstina mislim da mi je rekao da je dobio i povrat PDV-a,kao nismo u EU bla,bla,bla...Treba proveriti...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Phoenix

Ja mislim da moze,uostalom i Kanarinac ima mali lonac pa???
Ovo na suzani Xtra!!!
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.