Glavni meni

Fiat Punto 1.2 8v , 2001 god ...

Započeo Darko, 20 Januar, 2014, 17:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Fiat Punto 1.2 8v , 2001 god , presao oko 220.000km , servisna knjizica , racuni od svakog servisa unazad 5 god...u mom je vlasnistvu 5 god i od tada je mazen , pazen i redovno servisiran. Registrovan je do sept 2014 god.
Uz auto dajem sve 4 skoro nove letnje gume ( na autu su sada 4 zimske) .
Veliki servis je uradjen na 200.000 km.
Nove stvari koje su na autu uradjene su : 1.diskovi ,paknovi i plocice ,napred i pozadi,
                                                                2.ceo set kvacila
                                                                3. prednji amortizeri
                                                                4. ventilator hladnjaka...
Ostecenja koja su vredna pomena su ovo sto se skinuo lak na vratima sa gornje strane (mislim da je uzrok bezkontaktno pranje auta , i sredjuje se bez farbanja celih vrata) i malo pocepano vozacevo sediste , sto sam i prikazao na slikama...
cena je 1.700e a broj telefona 064/129-3476 ...
zamena moze za karavana uz moju doplatu ...




































Lazic

A ne pominje¹ da je pre tebe izvaðen iz Dunava kad se onaj ubio u njemu sa 10 kila droge i eksploziva...:P [rofl]

Darko

hahahah , ajde spameri ,ajde .... jeste , to je taj , i vidi ,autu ni dlaka s glave ne hvali ;)

Darko

zaboravih da kazem , od 2001god zivim u BG i od tada sam u Rakovici i svaki svoj auto odrzavam u servis Kocic , tako da svaka moguca provera je moguca u servisu o autu , ili u nekom drugom , nije bitno

perlx

A ovo je onaj koji je pao sa nadvoznjaka pred pretovarenu teretnu kompoziciju....
Od male table lima si napravio zunta [clapp]

Darko


perlx

A prognoze su bile da ce da postane kabina za neki IMR [clapp]

dzimika

hoces astru H karavan, 1.9cdti motor, 120ks, 6 brzina, odlicno stanje, za tebe ce biti odlicna cena :D

Darko

Hocu. Koje god , koliko moram da se izujem jos ?

Darko

brate , od popodne od kad sam dao oglas zvalo me njih 10ak vec ?!?!? kao da ljudi cekaju na oglasima kad ce izaci novi oglas....vidim da sam trebao da napisem da ne zelim zamene za ajvar , soder, patike ili sta vec ...




perlx

Dam ti 4 sanduka Versace levih carapa, muskih 38-46 i da pevas.

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 20 Januar, 2014, 20:26
brate , od popodne od kad sam dao oglas zvalo me njih 10ak vec ?!?!? kao da ljudi cekaju na oglasima kad ce izaci novi oglas....vidim da sam trebao da napisem da ne zelim zamene za ajvar , soder, patike ili sta vec ...





[rofl] [rofl] [rofl]



Darko

brate kad se opremim sa ariljskim vesom ihahaaa...ima da nosim gace dok sam ziv za 1700e hahahaha

Darko

ali lik koji me zvao posle njega , nudi mi soder ?!?!? pesak , sitan , krupan , koji hocu

BOKYBOY

...Dare,nisi napisao potencijalnim kupcima da se ne primaju na muziku jer ona ide napolje...ehheheheh... ;)

Darko

zvucnici ostaju , ima 6 zvucnika , pozadi su magnat ...a plejer ide napolje , to je uspomena i def ne ide uz auto ...mogu da smanjim 50e za novi plejer nekome

nesic1

kolko trosi,

dobro je dok te ne zove jedan da nudi audi 2.x registrovan na invalida, ili onaj sa zlatnim kajlama

Darko

Ma trosi ko upaljac bre , 1.2 , 8 ventila...nemam pojima stvarno,pogledacu posle na kompjuter sta kaze potrosnja

nesic1

ma mislio sam ovako ako si testirao nekad cep metodom

con3

Hahahhah mogu da ti ponudim stolariju  [rofl]