Glavni meni

Kompp.co

Započeo Black Adder, 25 Januar, 2011, 04:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Black Adder

Uvoz i prodaja motorcikala i opreme.
Msm da su zastupnici za Airoh kacige, Bardahl ulja i Boldor motojakne. Pazario proletos kod njih jaknu sa mekanim protektorima, bila najjeftinija u ponudi 7.5k din, za te pare zadovoljan. A prodajna komunikacija iskljuèivo sa ¾enskim osobljem, Jasmina i Daliborka, ljubazne, koje jo¹ i poznaju posao, za preporuku.
www.kompp.co.rs
Batajnica, Dalmatinskih brigada 20, 011 848 65 90

SSZGO

Bio danas do njih

sacekali me posle radnog vremena da ih nadjem

(jer ipak se nalaze bogu iza tabana)


uzeo bardahl ulje i semeringe

imaju zanimljive jakne



Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Black Adder

Bio u prosli petak kod njih i pozario pantalone, vrlo sam zadovoljan

cika zuba

Za KOMPP samo reci hvale,ne zato sto mi je gazda Milan dobar drug,nego stvarno imaju delove i opremu za svaciji dzep.  [thumb_up]  [thumb_up]   Ako hoces jeftinije ima,ako hoces nesto skuplje i kvalitetnije moze i to....  ;)  ;)  Uvek ima u ponudi motocikle i skutere iz uvoza po povoljnim cenama.... Dosta gradskih "prodavaca" kupuje kod njega pa preprodaje...


Citat: SSZGO poslato 19 Mart, 2011, 02:09
Bio danas do njih

sacekali me posle radnog vremena da ih nadjem

(jer ipak se nalaze bogu iza tabana)


uzeo bardahl ulje i semeringe

imaju zanimljive jakne


Sto se nisi javio kad si dolazio,prosao si mi pored kuce... ccc...  [nono]  [nono]
[/

SSZGO

e pa jbga, nisam se setio :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ZeljaYZF

Citat: Black Adder poslato 19 Mart, 2011, 16:11
Bio u prosli petak kod njih i pozario pantalone, vrlo sam zadovoljan


Ja sam uzeo takvu jaknu, odlicna isto !
Koliko su pantalone ?

Black Adder

A ja se malao zaradeo pa ne svracam redovono, 10800din

svetac

prosle god uzimao ulje i filtere za TA,samo reci hvale! istina da onda nedostajalo malo nekih znakova ka radnji ali se naslo!  [thumb_up]

Black Adder

Kupio pre neki dan beringove ko¾ne patike, juèe malo vozio i probao, extra sam zadovoljan

cinjin

Kupio juce ulje, filtere, plocice. Extra ljubazni, sve zavrseno telefonom. Svaka preporuka za tu radnju!

SpaVe

Похвале и од мене за КОМПП! Пословни и коректни!
Какве су ти мисли - такав ти је живот!

Black Adder

http://www.kompp.co.rs
novi sajt i elektronska kupovina, pregledajte!

MAGNUM

Ja lièno sam totalno nezadovoljan sa njima,samo zbog dana¹njeg sluèaja kad mi je prodavaèica telefonom rekla na moje pitanje za ¹irinu koèione povr¹ine diska:
Ako konstruktor nije napisao na kutiji da ja to ne moram ni da znam.E pa ja moram da znam i to i debljinu diska,a za¹to,to je moja stvar.Inaèe po njoj bi kolega mogao da izmeri ako bude znao ¹ta da izmeri.Ne znam ¹ta tu treba znati,¹ubler uzme i izmeri,ako ne zna ¹ta,onda treba da radi u apoteci.Ranije nisam sa njima saraðivao,niti æu opet poku¹avati jer mi je ovo danas dovoljno,nisam kupio zbog navedenog ne¹to ¹to mi stvarno treba,tra¾iæu na drugom mestu
Mk S P I D

Peki

Matori... na kom ti jeziku pi¹e¹ ?

KIZA73

Citat: Peki poslato 29 Mart, 2012, 20:06
Matori... na kom ti jeziku pi¹e¹ ?
na spidu...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Jefta

Citat: MAGNUM poslato 29 Mart, 2012, 19:43
Ja lièno sam totalno nezadovoljan sa njima,samo zbog dana¹njeg sluèaja kad mi je prodavaèica telefonom rekla na moje pitanje za ¹irinu koèione povr¹ine diska:
Ako konstruktor nije napisao na kutiji da ja to ne moram ni da znam.E pa ja moram da znam i to i debljinu diska,a za¹to,to je moja stvar.Inaèe po njoj bi kolega mogao da izmeri ako bude znao ¹ta da izmeri.Ne znam ¹ta tu treba znati,¹ubler uzme i izmeri,ako ne zna ¹ta,onda treba da radi u apoteci.Ranije nisam sa njima saraðivao,niti æu opet poku¹avati jer mi je ovo danas dovoljno,nisam kupio zbog navedenog ne¹to ¹to mi stvarno treba,tra¾iæu na drugom mestu
Sta pricas??? Devojke koje tamo rade su i vise nego upoznate u ono sto prodaju i svaki put su mi pomogli kada sam im trazio neku informaciju. Dosta sam stvari uzeo kod njih i i dalje cu. Ti si se iznervirao sto devojka nije mogla da ti izmeri sublerom dimenzije plocica i zbog toga devojka treba da radi u apoteci... MA DAJ!!!
Sve moze da se nadje na netu, ako ti treba provozas se do njih i izmeris, sigurno bi ti izasli u susret. Sigurno ce preziveti i bez tebe kao musterije...
Pozdrav tebi. Ajd u zdravlje

Odgovor je sa telefona pa je latinica.

bora63

"E pa ja moram da znam i to i debljinu diska,a za¹to,to je moja stvar."

Sasvim si u pravu! Slazem se s tobom da je to tvoja stvar ali onda sednes na motorce pa pravac do prodavnice pa sam izmeris sta mislis da treba i zasta ti treba ....... a siguran sam da ces dobiti i pomoc,savet ili sta vec.
Poznajem Milana,prodavacice takodje i jedino sto mogu da kazem i da se slozim sa ostalim predhodnim komentarima da su stvarno prijatni i ljubazni......... Sad gde je izbio kurslus izmedju tebe i prodavacice neznam i nebih da se ovo pretvori u prepirku ali eto,jednostavno sam izneo svoje misljenje.
Mozda bi trebalo da ima koji putokaz vise ka radnji za one koji nisu iz kraja ali ako te nesto interesuje lako se nadje. Pogotovo danas u eri digitalizacije i kojekakvih tehnickih pomagala. No taj peh (po mom skromnom misljenju) veoma brzo pada u zaborava jer kad se udje u radnju.Svega i svacega sto se moze videti a veruj mi i jos dosta toga ....... Za svaciji ukus a vala i dzep !!!
Zato ajde spusti loptu i smiri nervozu steta je da ignorises jedno ovako mesto gde mozes naci mnogo toga sto ti moze zatrebati. Steta zbog tebe jer mislim da nema dovoljno ovakvih prodavnica gde mozemo naci ono sto nam treba za nase mezimce a ti, ja ili bilo ko od nas pojedinacnih motociklista necemo ugroziti i nauditi vlasniku vec samo sebi.
Opet kazem da sam mnogo vise odusevljen prodavacicom (njenim poznavanjem delova,opreme i onoga sto prodaje,ljubaznoscu.... ) jer tvrdim ti da mnogi muski koje poznajem iz sveta motociklizma neznaju pola toga kolko ona zna a ipak je samo zensko !
Sad da ne ispadne da sam se raspisao i da preterao hvalim doticnu prodavnicu iz kraja ....... predlazem da se svaki " neverni Toma" provoza do Komppa. Lepi dani su dosli pa malo voznjice nikom nece skoditi (tolko smo je zeleli i cekali....) a ako li se nadje nesto po vasem ukusu........ Onda je to samo dobitak       [cheers]

borkos

Njegov motor je u fazi prerade pa nema cime covek da ode... [neampojma]
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

bora63

Aaaaaaaa prerade kazes  [thumb_up] ,
'jbg  [neampojma] pa prijatelji postoje........ za  [cheers] a i za jos nesto vise zar ne?
Evo,ako mogu ja sta uraditi i ako budem razumeo sta treba da merim,vidim,slikam i posaljem fotkicu..... nek mi se javi,rado cu pokusati da mu pomognem kolko mogu  ......   [callme]

kide

Kupac je uvek u pravu !
Ako ¾elimo da za¹titimo svoje interese kao kupci,uvek treba da se solidari¹emo.
Ako nije znala,trebala je da mu ka¾e da nazove kasnije,a za to vreme da proveri,i kupcu da informaciju kasnije.
To je profesionalan pristup poslu.
Osmeh i ljubaznost treba da se podrazumeva,tako da to ne treba posebno isticati,kao pozitivno iskustvo.