Glavni meni

Yamaha XVS 650 custom

Započeo Andjelo, 03 Januar, 2014, 16:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

na prodaju od drugara  motor sa naslova  1998 godiste  ,presao 40000 km  istekla registracija  avgusta meseca  motor nije u orginalnom stanju vec je preradjen  evo i par slika cena  pocetna 3300 evra  









telefon 063/8060818  telefon je moj posto je on  u Austriji

Andjelo

malo je prasnjav   inace bice slika i za koji dan kada se sredi  i padne jedno dobro glancanje   ,motor je uvezen iz Austrije  predprosle godine inace je preko radjena prerada 

Andjelo




ne znam sto zeza  ubacivanje slika

Andjelo

za ozbiljne kupce bice cena i malo niza  ............................

Andjelo


Andjelo

cena bozicna   3000 evra  plus  poliranje  celog motora  i hromiranih delova  na njemu

Andjelo

za ozbiljne kupce  gratis jos 2 topa  od prohroma  otvoreni

Andjelo

hajde ljudi sto pre se proda ovaj motor  .......................to cu ja pre dobiti pare za Corsu  :D

enduro ctx

Ti dam ja 1500 evra odma...pare su tu.Ovoje ozbiljna ponuda ...burazeru se svidja.

Andjelo

Citat: enduro ctx poslato 12 Januar, 2014, 17:47
Ti dam ja 1500 evra odma...pare su tu.Ovoje ozbiljna ponuda ...burazeru se svidja.
moze odmah i ono pola kada dodjes za motor   :)

Andjelo

ako stignem ovih dana da ga preteram u radionicu i da ga lepo uljudim za udaju

enduro ctx

Citat: Andjelo poslato 12 Januar, 2014, 17:48
Citat: enduro ctx poslato 12 Januar, 2014, 17:47
Ti dam ja 1500 evra odma...pare su tu.Ovoje ozbiljna ponuda ...burazeru se svidja.
moze odmah i ono pola kada dodjes za motor   :)

    Kako oces ja san ti dao ponudu ti razmisli ....ionako ti niko nista konkretno nije ponudio.Inace je moj komsija pre par godina kupio takvog 2002 za 2000 soma ....uvoz iz USA.
    Naravno ovo nije moja fiksna ponuda moze malo gore ako ti kazes nekui realnu cenu.

Kengur

Daj coveku za 1500e... Reci mu da dodje i da odveze odmah...

ako se pojavi sa 1500e isti dan, ja cu da ti doguram ostatak...

Decko degen.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andjelo

Citat: Kengur poslato 12 Januar, 2014, 17:55
Daj coveku za 1500e... Reci mu da dodje i da odveze odmah...

ako se pojavi sa 1500e isti dan, ja cu da ti doguram ostatak...

Decko degen.
i sta mislis da mu dam odmah....................................

enduro ctx

Citat: Kengur poslato 12 Januar, 2014, 17:55
Daj coveku za 1500e... Reci mu da dodje i da odveze odmah...

ako se pojavi sa 1500e isti dan, ja cu da ti doguram ostatak...

Decko degen.

    Brate a ako donesem 1500 evara sta si ti onda bolid ili degen aj kazi.I sta se koj kurac mesas ....ponudio sam mu novac ...nisam mu slao macke i ostale gluposti i davao neprimerene komentare.Suske bate...a ti ako ims da ponudis vise ponudi ako nemas sevaj bre odavde.

Kengur

 [nono] Nije lepo tako da pricas mesar... I nerviranje nije dobro za ten...  [srednjiprst]

Poznati su tvoji postovi po ozbiljnosti...

Andjelo

on ni ne zna da si ti po starosti........... mnogo stariji od njega na forumu  ;)

enduro ctx

Citat: Kengur poslato 12 Januar, 2014, 18:10
[nono] Nije lepo tako da pricas mesar... I nerviranje nije dobro za ten...  [srednjiprst]

Poznati su tvoji postovi po ozbiljnosti...

         Ja sam ponudio lovu ...ti si ponudio da se svadjas ovde i vredjas...ali kapiram da si neki virtuelni junak pa necu da ti uzmem za zlo.

Kengur

Citat: Andjelo poslato 12 Januar, 2014, 18:11
on ni ne zna da si ti po starosti........... mnogo stariji od njega na forumu  ;)

Deca se zaigrala... :) Nasao da ucenjuje tebe za cenu motora iz dosade... A verovano jos nosi blok 5 u rukama kad ujutru krene u skolicu... :)

Citat: enduro ctx poslato 12 Januar, 2014, 18:12
Citat: Kengur poslato 12 Januar, 2014, 18:10
[nono] Nije lepo tako da pricas mesar... I nerviranje nije dobro za ten...  [srednjiprst]

Poznati su tvoji postovi po ozbiljnosti...

          Ja sam ponudio lovu ...ti si ponudio da se svadjas ovde i vredjas...ali kapiram da si neki virtuelni junak pa necu da ti uzmem za zlo.

Verovatno kad bi mi uzeo za zlo ja ne bih mogao da spavam :)