Glavni meni

Gume

Započeo BazeR1, 09 Decembar, 2013, 16:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BazeR1

Citat: Manjovac_Kv poslato 10 Decembar, 2013, 14:05
3.Mishelin Pilot Power 120/70-17 moze? :D
A sto nebi moglo....sutra ti saljem ;)

makinjo


BazeR1

Citat: makinjo poslato 10 Decembar, 2013, 21:01
Imas pp :)
Vod'o sam....opusteno ;)

Ajde neka neko uzme jos tu Pirelli pa da mirnije spavam :D

Juzni

stigla 90/90/18   HVALAAAAAAA!
Juzni

jevta

Du¾ni smo piæe kad se vidimo  [cheers]

makinjo

Stiglo hvala  [thumb_up]  [cheers]

BazeR1

Juznu je malo daleko,ali Jevta i makinjo su mi u komsiluku tako da se vidimo na Misheluku kad pocne sezona da popijemo po malu kiselu vodu :D

UFF

prednja i zadnja slik nisu ni priblizne po kvalitetu tj po mekoci  [veryangry]

prednja je mekana ko zvaka i na -10 a zadnja tvrda ko kokpit na novim jeftinim automobilima
padam garant na prvoj krivini :violina:

prednja opusteno moze za svaki dan ako nema kise i drzi bolje od bilo koje ulicne gume ali sa ovom zadnjom ce da bude veeeeseeeelooo  [dancing]

BazeR1

Ja nisam ni gledao koja je komponenta tj. mekoca........ako planiras uopste da je stavis,probaj po nekom extra lepom vremenu sa 25+ stepeni
pa vidi kako se ponasa,ako je sranje i kad se ugreje onda bacaj to u smece.....nije vredno da se nedaj Boze sjebes zbog glupe gume

UFF

ja mislio da je iste mekoce kao i prednja koja drzi idealno zagrejana ili ne i da treba da se plasism samo kise i peska kad ono....

con3

Jel jos ostala pireli ?

BazeR1

Citat: UFF poslato 13 Decembar, 2013, 00:08
ja mislio da je iste mekoce kao i prednja koja drzi idealno zagrejana ili ne i da treba da se plasism samo kise i peska kad ono....
Jebi ga brate,nije mi bila namera da te razocaram.....ne razumem se toliko u slick-ove,samo znam da sve i jedna slick guma mora da se zagreje do svoje
radne temp. da bi se pokazalau pravom svetlu,e sad na tebi jel dal ces je metiti ili baciti ;)

UFF

ma probacu pa ako ne valja burn-out
tad ce da se zagreje valjda? :D

BazeR1

Citat: con3 poslato 13 Decembar, 2013, 00:15
Jel jos ostala pireli ?
Ostala jos samo ta,salji podatke sve na PP da ti saljem odma sutra.

BazeR1

Citat: UFF poslato 13 Decembar, 2013, 00:56
ma probacu pa ako ne valja burn-out
tad ce da se zagreje valjda? :D
To volim da cujem.....burn rubber,not your soul  :D
Valjda ce,ako ne onda potpali je malo sibicom :D

con3

Poslao sam ti pp :)

makinjo

Citat: BazeR1 poslato 12 Decembar, 2013, 22:40
Juznu je malo daleko,ali Jevta i makinjo su mi u komsiluku tako da se vidimo na Misheluku kad pocne sezona da popijemo po malu kiselu vodu :D
Moze i velika :)

Slaninar

Citat: UFF poslato 09 Decembar, 2013, 19:45
da uparim sa predjom Pirelli Diablo Superbike pa da probam i ja tu voznju na slikovima  [djavo]
sa prednjom nisam imao problem cak ni po kisi.. imam abs :) a sa zadnjom ce da vidimo... valjda necu izginem  :o
ako me pusti u krivini ima da je zapalim  ;D

Slik gume bi trebalo da se veoma te¹ko zagreju pri uèiènoj vo¾nji. Pravljene su da se na trkama ne pregreju i ne postanu previ¹e mekane (pa da se tope i glizaju zbog toga). Tako da æe¹ na njima uvek pola vo¾nje da ide¹ po plastici, tek kad se ba¹ dobro zagreju æe biti normalne. I normalno je da zadnja bude tvrða. Kad se zagreje od o¹tre vo¾nje (ako nema¹ grejaèe), biæe kako treba... nekoliko ciklusa grejanja-hlaðenja. Posle svakog ciklusa je tvrða i plastiènija.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Brrka

Ova Pirelli kisna je za neki supermoto dusu dala :)

@Slaninar - Sve si to u pravu ali teorija je jedno a praksa je uvek malo drugacija ;)
Vozio sam slikove vise puta na raznim motorima posto su mi ostajale od treninga pa cak i ove sezone sam vozio slikove na R1 i nisam imao problema bas nikakvih iako je zadnja DOT 2008 a prednja cini mi se 2011. Jedino je problem ako padne kisa, ne daj Boze da naletis na malo vecu baru, tu bi sigurno doslo do velikih problema.
Poslednje sam vozio bas Pirelli Superbike cini mi se Sc1, uzmi samo pumpaj na 1.85 zadnju i na 1.95 prednju, jeste da ce se trose kao besne ali vozis se na ivici i ne razmisljas [thumb_up]

Joker

Ti se vozis na ivici??! Da je lazi narod molim te...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...