Glavni meni

GM Moto - agencija za registraciju vozila

Započeo R.I.P., 21 Januar, 2011, 19:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

R.I.P.

Firma se bavi svime vezano za administrativne poslove oko vasih ljubimaca

1.registracija vozila
2.tehnicki pregled motocikala
3.tehnicki pregled vozila
4.osiguranje
5.prenos vlasnistva
6.ugovori
7.registracija na 6 rata
8.usluge agencije

Vlasnik je èlan naèeg foruma http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,1470.msg51100.html#new
Registrovao auto preko njega.
Sve pohvale
ride in peace

Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Lazic

Loshmi je legenda, drago mi je da je medju nama, registrovao sam motor skoro preko GM moto-a, pisao sam tamo, pre nego sto su me izbacili, u zivotu brze i lakse nisam registrovao nijedno vozilo, uz stvarno SIMBOLICNU naknadu za njegove usluge, sve pohvale... Da ga nema, trebalo bi ga izmisliti...[cheers]

Kengur

Ajde cekamo losmija da se javi, ali po poslednjim informacijama koje ja imam vise ne moze agencija da ti reg vozilo... Mora licno da se ide u sup..
Ovlascenja vise ne postoje, mora da se pravi kupoprodajni ugovor u sudu i kosta 3000din...

Ponavljam, necu da tvrdim 100posto, nek losmi kaze info koji ima...

davidoff

Za ovlascenja si 100% u pravu a ja sam pre 2 dana pravio kupoprodajni ugovor u opstini Vracar i kostao je 2500 din tj. overa ugovora.
We won't forget you Marco....


Ivan1979

Ja registrovao auto kod Losmja.  Sve je zavrsio,  ja samo otisao po tablice i sve zavrsili za dva min.
Sve preporuke za GM  [clapp]

DebeliZmaj

zavisi od opstine do opstine
upsut ugovor nemorash overish gde zivish
mozesh bvilo gde... porez mora se plati tamo ge
zivi vlasnik
:) na rakovici naplacuju overu u zavisnosti od toga koliku vrednost upishesh ...
za juga, 10.000 din vrednost naplatishe 1300din.. za vektru 100.000 .. naplatishe 1.600din
shalter jedan pored drugog
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Loshmi Capo

Pozdrav momci...
Sto se tice odlaska u sup moja agencija moze to da zavrsava,potrebno je samo ovlascenje koje se izvadi za 2 min. i kosta 390din i to bi vas ustedelo muka i cekanja u supovima gde trenutno j.be lud zbunjenog...
Imam coveka na salteru u sup-u i na tablice cekam bukvalno 10min.

Sto se tice kupoprodajnih ugovora,poznato je da je su opstinske kase ostale bez dinara pa je sve prebaceno u opstine da se radi,potrebno je prisustvo vlasnika i kupca sa licnim kartama da bi se ugovor overio u opstini jer samo oni imaju dozvolu da pisu ugovore.
Nacuo sam nesto da cu morati kao vlasnik agencije da polazem za NOTARA u koliko zelim da pravim ugovore.
Bilo kako bilo,nije sjajno za nikoga ali nas to nece zaustaviti da vozimo svoje ljubimce.

Kao sto vecina zna,uvek sam dostupan i mimo radnog vremena da pomognem i posavetujem...
Pozdrav od Loshmija.

Lazic

Htedoh da napisem ranije, ali mi je iskreno bilo malo glupo da prenosim nesto sa nekog drugog mesta, medjutim posto sam to ja rekao, ko ga jebe... Moja zahvalnica kolegi Miloshu prilikom registracije KLE-a pred novu godinu...


"Napisao 27 December 2010 - 11:40 AM


E, pa ovako... Pre oko dva meseca svratih do Laboratorije ne kafu i ratluk, kad tamo medju ostalim dragim facama, kolega Milos koga nisam do tada znao licno... Prica, zezanje, neko pomene registraciju, kaze Milos, mozes kod mene... Super, uzmem telefon, kazem oko novaka i auto i motor, cucemo se... Skoro nova godina, paranemija presla u akutnu fazu, al` kako izmedju ova dva snega bese prolece prosle nedelje, izmislih razlog za voznju, da odem do tehnickog pregleda u Zemun... Opste je poznata cinjenica da od Zvezdare do Zemuna, ako se ide motorom ima oko 80km... Razmisljam, ako bude nekih para, imam dve nedelje fore za registraciju... U par navrata sam se cuo sa Milosem oko ovih novih zlatnih tablica i cene registracije, dogovrimo se da se cujemo za vikend... Rekoh motor tesko da cu da vozim ovih dana, al` posto je za njega jeftinije 2.5 puta nego za auto, daj sta das... Cucemo se u nedelju za papire, da bude gotovo u ponedeljak... Sinoc bio sa porodicom kod drugara na rodjendanu, zapalimo nas dvojica do Konjarnika da zakrpi gumu na kolima, tada se cujem sa Milosem, da se nadjemo da mu dam papire... Dok je guma zacepljena, Loshmi stize sa sve GospoDzom, popricasmo minut i svako svojim putem... To je bilo u tacno 18:50h... Jutros u tacno 09:35h, zove me Milos, kaze gotovo...!!! Ja u shoku, juce je bila nedelja, sve zajedno je proslo 14 sati i 45 minuta, neko rece zavrsio za manje od 22 sata, e pa ovo je nov rekord... Kako je to moguce...?!? Milose legendo, hvala ti do severne Afrike, care , za 16 godina sam registrovao sigurno 30 puta razna vozila, kakve sam kurate srece, SVAKI put sam najebao k`o zuti, osim juce...

p.s. Zelim ti od sveg srca da celoj Srbiji registrujes nesto, pa posadis GospoDzu na motor i da zapalite jedno 10-20.000km... Ove godine...

Sve pohvale za brzinu i profesionalnost, prvi put kad se vidimo u Balanseru ili gde vec, dodjem ti 3 domace i 3 piva za gasenje istih... Obavezno povedi nekoga da te vrati kuci... U stvari, ja cu..."

p.s. Govoreci o pijenju, bilo bi lepo da naidjes u ponedeljak do Proke, posle 20h da se malo druzis sa MM... [cheers]

Nadalina

Hihihihihi

Nahvaliste coveka, a niko da ostavi broj telefona na koji ga mozete kontaktirati.... ;D ;D ;D

Elem, broj je:
065/86-20-973


Znajuci Loshmija, ne sumnjam ni najmanje u njegovu profesionalnost i korektnost kada je posao u pitanju!  [cheers]
Dzukela u podznaku

Vlajko

Losmi momak prva liga  [cheers]

Polozices ti nama i za notara ako treba.. samo da ne idemo po salterima..  [hello]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

davidoff

Juce sam bio kod Loshmija da registrujem auto,utisci su sledeci:profesionalno,brzo,jeftino! Registraciju,tablice,papire smo tj. Loshmi mi je zavrsio u rekordnom roku od nepuna 2 sata i jos mi i platio pice dok smo cekali. Sto se mene tice znam gde cu od sada pa nadalje i ubuduce registrovati svoja vozila. Sve preporuke od mene.
We won't forget you Marco....


MIGE

sto se tice milosa,od mene samo reci hvale!!!registrovao auto i uradio tehnicki preko njega!!!!    [kralj] [kralj] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] mislim da necu menjati agenciju bar jos jedno 10 godina!!!

Loshmi Capo

Davidoff,Mige,hvala [clapp]
Nemojte bre toliko da me hvalite,uobrazicu se [cheers]
Kao sto sam rekao,nista nije tesko i nista nije problem kad radis sa normalnim ljudima a jos ako su Bajkeri uhhh [klanjam_se]

Lazic


UFF

I od mene za milosa samo reci hvale

Nit znam coveka nit sam ista ikad registrovao kod njega al kad ga vec svi hvale da se i ja pridruzim  [rofl]

Lazic


Loshmi Capo


Lazic


SSZGO

PITANJE:

moze li se registrovati motor bez saobracajne i licne karte.

Imam pasos.

Saobracajna i licna karta su mi ukradene.

Jel ima neka fora za REG ili mora da se vade nova dok.

?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor