Glavni meni

Voznja za Dzigi-a 10.08.2013

Započeo UFF, 14 Jul, 2013, 11:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

6 meseci od kad nas je nas kolega napustio a neki nisu stigli ni na sahranu pa eto mogli bi jednom voznjom do novog sada i dzigijevog groba da isturiramo masine i da ga tako pozdravimo po poslednji put..

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,12295.0.html

Polazak u11h sa usca oko 12 smo u ns na miseluku

ilijar10

Nisam ga upoznao, ali cu doci. Ne sa vama, jer sam sa druge strane pa cemo se naci tamo. Da li ima neko sa strane Sombor, Subotica, Vrbas da ne idem sam ?

Lazic

Pre dve godine, posle istovara i monta¾e stotinak raèunara u vladi Vojvodine...


Hohštapler

Ajde da se dogovorimo gde æemo da se naðemo u NSu i kad. Mi¹eluk?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Pa u 11h polazak iz bg a kad stignemo u ns mozemo da se nadjemo na miseluku sa ns ekipom
A u koje je to vreme pojma nemam jer ne znam ko sve ide i kako ce da voze
U podne recimo..
Treba nam i neko ko je bio na sahrani da nas odvede

Hohštapler

Toucater jel se javljao, jel se neko èuo sa njim?
Ko æe sve iz NSa iæi?
Ja æu doæi iz ZR samo zbog toga, hoæe neko od ZR ekipe da idemo zajedno?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

I¹ao bi mi, ali æu verovatno ja, zVuk, Uff nadam se... U stvari ja æu sigurno makar sam, a u tom sluèaju mogu da krenem i u n8...

Dukags

aj napisite datum tj jest dan kada se ide pa onda vreme ovako resavam rebus (jel nedelja 10.avgust 2013. ... ?)  - sad videh naslov [facepalm]

Lazic


Dukags

gledacu da dodjem ako odredite tacno mesto i vreme sastajanja u ns

Lazic

A da te pozovemo kad stignemo...? U stvari po¹to æopa¹ ovih dana, da te zovemo kad krenemo...?

Darko

Kad se krece iz Bg-a  , kakav je plan ?

UFF

Ljudi pise sve u prvom postu
i ajd sto je to uvek pravilo da ne bi oni koji ne zele ili nemaju kad morati da citaju 35694 strana tradicionalnog MM spama nego sto sam napisao u prvom postu da ce tu biti sve informacije, mada ih i nema mnogo..
neka bude u 12h na miseluku, ako budemo lazic, ja i par "slicnih" stizemo pre 12 a ako bude neko sporiji onda ce te morati malo da nas sacekati tamo u rupi

kako god bilo i ko god dosao ja sam obecao i kao i uvek idem da svoju rec ispunim da zapalim svecu, zavrnem par puta u blokadu i zabodem jedno  [cheers] u grob naseg prijatelja

zVuk

znaci treba da pocnemo da se skupljamo na uscu oko 10:30 da bi smo krenuli u 11:00.....ako sam dobro shvatio....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF


Lazic

Citat: UFF poslato 07 Avgust, 2013, 01:26
kako god bilo i ko god dosao ja sam obecao i kao i uvek idem da svoju rec ispunim da zapalim svecu, zavrnem par puta u blokadu i zabodem jedno  [cheers] u grob naseg prijatelja

Da li æe da nas puste da uðemo motorima...? U stvari verovatno hoæe, ali da li je higijenski turirati po groblju...?

UFF

Pa necu motorom do groba jbt, ispred, na parkingu
Si lud, ti kad bi isturirao tu tvoju busnu serpu od auspuha imali bi living dead problem, probudio bi pola goroblja

Lazic


jevta

U 12 na miseluku.Trudicu se da dodjem

goranvojska

ja se vracam kolima iz beca pa cu da tempiram vreme da u 12 budem na miseluku ako se sve kockice sloze,ako ne srecno vam bilo.