Glavni meni

Avala-Ralja opasnosti na putu

Započeo UFF, 06 Jul, 2013, 21:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Svi volimo da vozimo ovu relaciju a posto ta voznja nije bas spora i bez rizika hajde ovako da pokusamo koliko toliko da ga smanjimo
Sad se vratih i od avale ka ralji na krivini kod Ljilje i Mise Pei zatekoh ovo  :o
Sreca sto smo isli iz pravca avale i sto tu uvek usporim da svirnem i pogledam da li su nam prijatelji i dvoristu inace da smo isli u suprotnom smeru a da nismo znali sta nas ceka.. u nagibu... a peglali smo ga lepo... ebeno  [bolnica]

Eto pa ako zateknete neko slicno sranje u toku voznje slikajte i okacite ovde kao upozorenje i mozda nekom sa foruma pomognete.


PS.
Miso bre zovi nekog iz beogradputa ili koga vec da to srede ili lopatu pa sam pocisti glupo je da nam se kolege lome ispred tvoje kapije


http://s22.postimg.org/yayvru4ap/Image9638.jpg
http://s7.postimg.org/76vetcrjf/Image9639.jpg

Panta Zemunac

Ta deonica nikada nije bila opasna...evo,  pitajte Mi¹u! [neampojma] [neampojma]

Na fotki se vidi jo¹ jedan primer. Za nekoga, ko se tuda nevozi, itekako mo¾e popiti zajeb kada, ocekujuci nastavak pune linije zbog krivine, neko ispred njega, naglo ukoci, jer ima malo parce isprekidane, cisto da bi se uparkirao ispred kuce...jo¹ na¹a kultura, da se migavac daje tek kada se zapocne skretanje!! [veryangry] [veryangry]

Mad Max

Citat: Panta Zemunac poslato 06 Jul, 2013, 23:20
Ta deonica nikada nije bila opasna...evo,  pitajte Mi¹u! [neampojma] [neampojma]

Na fotki se vidi jo¹ jedan primer. Za nekoga, ko se tuda nevozi, itekako mo¾e popiti zajeb kada, ocekujuci nastavak pune linije zbog krivine, neko ispred njega, naglo ukoci, jer ima malo parce isprekidane, cisto da bi se uparkirao ispred kuce...jo¹ na¹a kultura, da se migavac daje tek kada se zapocne skretanje!! [veryangry] [veryangry]
Kolko se ja secam, migavac se daje tek kad si u pola skretanja :) E kad bi mogli gledati migavce ne bi bilo toliko nezgoda.
Brzi od smrti, Jaci od bola

lord_oblivion

Ja na te dve krivine obavezno usporavam, iz bilo kog smera. Ne jednom mi se desilo svakakvo sranje prosuto po putu a poslednji put se izvrnula prikolica puna okrunjenog kukuruza. Da èièa nije mahao i upozoravao sav nadolazeæi saobraæaj, odosmo mi ispod bankine kao knjiga pod ormar.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Panta Zemunac

Znaci...cica tockario traktor pa izvrnuo kuruz na put..
kako ga nije samo sramota, tako mator a tockari sa traktorom!?! [dunce]

Slaninar

"Stig'o ¹vaba sve do Ralje,
a od Ralje nema dalje!"   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

misa-pei

Sad sam stigao s puta, ujutru æu da vidim ¹ta se to desilo, pa da poèistim, ako jo¹ ima neèeg. Uvek pa¾ite kad vidite/znate da se uliva neki strm put, ulica na glavni put. Zbog ki¹a koje su poèele da neba¾dareno padaju, najèe¹æe ima nanosa nekog ¹ljunka, rizle i svega ¹to je voda saprala i ostavila na glavnom drumu.
Država je najveći neprijatelj naroda

Vlajko

Opet si praznio skeptièku jamu?  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda