Glavni meni

Kawasaki Z1000 nije hitno

Započeo Master Z-ed, 21 Mart, 2013, 19:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

moj drugar   kupio  isto takvog Z1000 sa mnogo vise opreme, sveze ofarban  2005 godiste , izduvi  Yosimura  ,ima oko 30.000km  za 3.000 evra u kesu

Master Z-ed

Citat: Andjelo poslato 22 Jun, 2015, 20:07
moj drugar   kupio  isto takvog Z1000 sa mnogo vise opreme, sveze ofarban  2005 godiste , izduvi  Yosimura  ,ima oko 30.000km  za 3.000 evra u kesu

Meni je to zanimljivo da je nikad nemam takvog druga, ni za motor ni za automobile, a do sada sam prodao preko 2000 automobila, ¹to novih ¹to polovnih.
I nikada nisam kontaktirao sa osobom koja je kupila ba¹ takav motor ili automobil a da je legalan isl.
Al dobro mo¾da sam ja samo lo¹e sreæe da poznajem pogre¹ne ljude.

©to je najgore u celoj toj izjavi tvojoj, ja svaki dan gledam oglase od 8 ujutro do 20h uveèe i dobijam obave¹tenja od polovnih automobila i moj auto na mejl i nisam video taj motor na oglasima posebno zbog jo¹imura koje spominje¹.

Hattrick

Bas mnogo utosene energije za nesto sto nije hitno.

Mil@n

Da ne radis ti slucajno u Opel-u?
Vidjao sam èesto ovog zekonju ispred firme ,lepo izgleda.

Master Z-ed

Da jesam.
Fala na lepim reèima.

Andjelo

Citat: Master Z-ed poslato 23 Jun, 2015, 17:10
Citat: Andjelo poslato 22 Jun, 2015, 20:07
moj drugar   kupio  isto takvog Z1000 sa mnogo vise opreme, sveze ofarban  2005 godiste , izduvi  Yosimura  ,ima oko 30.000km  za 3.000 evra u kesu

Meni je to zanimljivo da je nikad nemam takvog druga, ni za motor ni za automobile, a do sada sam prodao preko 2000 automobila, ¹to novih ¹to polovnih.
I nikada nisam kontaktirao sa osobom koja je kupila ba¹ takav motor ili automobil a da je legalan isl.
Al dobro mo¾da sam ja samo lo¹e sreæe da poznajem pogre¹ne ljude.

©to je najgore u celoj toj izjavi tvojoj, ja svaki dan gledam oglase od 8 ujutro do 20h uveèe i dobijam obave¹tenja od polovnih automobila i moj auto na mejl i nisam video taj motor na oglasima posebno zbog jo¹imura koje spominje¹.
uslikacu ga ovih dana da se vidi  sta sve ima od opreme 

Master Z-ed

Peglane felne, menjani le¾aji svih 5 komada i uraðena plastifikacija felni.


















Master Z-ed


Major


Darko

Kawasaki Z1000 nije hitno
21 Mart, 2013, 19:40 Ocena: 0


covek rece nije hitno , i eto , par godina kasnije .... ode   ;)

cestitamooooo

idanijel